SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Dzieciaki z klasy 402

The Kids From Room 402
1999 - 2001
20 min.
7,2 3 785
ocen
7,2 10 1 3785
184
chce zobaczyć
Bohaterami filmu są dzieci z klasy 402. Głównym bohaterem jest Jesse, niezbyt grzeczny i słabo się uczący chłopiec, często spędzający czas z swym kolegą Vinnim, jeszcze... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Dzieciaki z klasy 402 zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Bohaterami filmu są dzieci z klasy 402. Głównym bohaterem jest Jesse, niezbyt grzeczny i słabo się uczący chłopiec, często spędzający czas z swym kolegą Vinnim, jeszcze bardziej od Jesse`go niegrzecznym. Drugą bohaterką jest Nancy, dobra uczennica, choć nie najlepsza, ciągle próbująca zdobyć przyjaźń Penny, jednej ze swoich koleżanek.Bohaterami filmu są dzieci z klasy 402. Głównym bohaterem jest Jesse, niezbyt grzeczny i słabo się uczący chłopiec, często spędzający czas z swym kolegą Vinnim, jeszcze bardziej od Jesse`go niegrzecznym. Drugą bohaterką jest Nancy, dobra uczennica, choć nie najlepsza, ciągle próbująca zdobyć przyjaźń Penny, jednej ze swoich koleżanek. Klasowymi kujanomi są Freddie i Polly. Freddie jest nieśmiały, lecz roztropny i grzeczny. Polly zbiera łyżki z różnych krajów, co jest utrapeniem jej kolegów z klasy, gdyż ciągle o nich opowiada. Największym lalusiem i dusigroszem w klasie jest Athur. Ma on bogatych rodziców i często sprzedaje dzieciakom z klasy różne rzeczy i dużo na tym zarabia. Nad całą klasą opieką sprawuje panna Graves, mądra wychowawczyni, umiejąca poradzić sobie z dziećmi.

studio
CinéGroupe / Storyopolis
tytuł oryg.
The Kids From Room 402
inne tytuły
The Kids From Room 402 Kanada
Więcej...
W odcinku pt. : "Śniadanie za darmo", podczas lekcji karate, sensei Nancy mówi "Konnichi wa" i po chwili mówi do widzenia. W rzeczywistości "konnichi wa" znaczy dzień dobry.
Podobno szkoła to najlepsze lata życia. Istotnie, bo szkoła to przecież także dzieciństwo – ciągłe śmiechy, dowcipy, psoty i swawole, bez poważniejszych konsekwencji. Tak to przynajmniej wygląda w klasie 402. Serial opowiada o życiu codziennym uczniów pewnej szkoły podstawowej, zarówno tym szkolnym, jak i prywatnym. Wątki kręcą się wokół kilku... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych