7,2 3 736
ocen
7,2 10 3736
180
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":94757,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Kids+From+Room+402-1999-94757/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Dzieciaki z klasy 402
  • Mareve ocenił(a) ten serial na: 10

    Dlaczego w dobie tak durnowatych kreskowek debilizujacych dzieci, nie mozna w tym kraju siegnac po ten serial?? Chcialbym z dzieckiem obejrzec sobie od a do z - nie puszczam mu dzisiejszych odmozdzonych bajek. Nie ma VOD, nie ma calosci na YT, nie ma emisji w TV i oczywiscie nie mozna kupic na DVD. Ile kultowych seriali bedzie gnilo w archiwach tv zamiast zostac wydane???

  • Mareve Zgadzam się w 100%. Niestety, stacja, która przejęła prawa do nadawania tej kreskówki nie może ich udostępnić i tłumaczy się właśnie "prawami". Wielokrotnie kontaktowałem się działem polskiego Disney'a czy też desperacko uderzałem do kierowników produkcji poszczególnych seriali (Dzieciaki z klasy 402, Medaboty) i odpowiedź zazwyczaj była taka sama. Jedyna nadzieja na powrót tego rodzaju klasyków to Disney+, które w Polsce jeszcze nie doczekało się jeszcze premiery.

  • Mareve ocenił(a) ten serial na: 10

    Pawel_PL_fw to że za darmo nie moga udostępnić, jest logiczne. Pytanie dlaczego nie można tego legalnie "wydać" w żaden sposób... DVD, blueray... tego nie rozumiem. Przecież jako Disney przejeli prawa do całego katalogu FOX KIDS, tak mi sie przynajmniej wydaje.