PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 093
oceny
7,3 10 1 1093
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale założyłam nowy temat bo poprzedni się wyczerpał.
Możemy pisać dalej

anita368

Całkowicie się z Tobą zgadzam! Acha, czyli teraz już wyszło, dlaczego Marricruz nie zabrała Solity do lekarza, scenarzyści chcieli ten dobry uczynek przypisać jej matce :P

SlodkaZmijka

I jak to się stało, że MC w kasynie była taka czujna z rachunkami, a tu tak łatwo dała się okraść Jose Antoniowi? :D

Vanessa100

Cóż, po przjeździe na hacjendę zbliżyła się do Octavio, a on ją zaraził swoją głupotą :P

SlodkaZmijka

To jest jakieś wytłumaczenie :D

Vanessa100

Życiowe osiągnięcie Octavio: Położenie łapy na kasie Simony :P

SlodkaZmijka

W tym tygodniu nie włączałam DS i nie żałuję.
Tego się już nie da oglądać.
Wolę La Gatę. Zaciekawiła mnie, przynajmniej na razie.
Bo DS też na początku było ciekawe :D

Vanessa100

Są już dorośli proci?

SlodkaZmijka

Tak, dziś w 3 odcinku byli już dorośli.
Arenas podoba mi się tam w tych krótkich włosach, młodziej wygląda.
W DS w długich też mi się podoba, ale co z tego, jak gra debila.
Tylko niech ta Esmeralda wreszcie się umyje :D:D

Vanessa100

Ona chyba się nie umyje aż do przemiany, no chyba, że Pablo zabierze ją w ramach randki nad jeziorko :P

btw. ksiądz (teraz już biskup) niezłe pojechał :D :D :D
https://instagram.com/p/7HQKKfl-i7/?taken-by=nancy88244
cdn.
https://instagram.com/p/7HQevwF-jb/?taken-by=nancy88244

SlodkaZmijka

Taaa, chyba siłą ją będzie musiał wepchnąć do tego jeziora ;)

Uuu, księżulek poszedł na całość :D:D

ocenił(a) serial na 1
Vanessa100

La Gata faktycznie zapowiada się fajnie. Obejrzałam na YouTube kilka odcinków do przodu, a później przeskoczyłam na odcinek 25 i wiecie co? Mam wrażenie, że oglądałam "Dzikie Serce" tylko w innej obsadzie. Chociaż muszę przyznać, że w roli protki wolę Maite od Any Brendy.

Tylko jedna rzecz nie dawała mi spokoju: Esmeralda się w ogóle nie myje, tak? No właśnie. Podczas sceny pocałunku cały czas się zastanawiałam jak Pablo jest w stanie znieść odór z jej ust, skoro nigdy w życiu nie myła zębów. Ble, ble, ble :D.

anita368

To ona nie ma nawet szczoteczki do zębów? Czemu prot nie może jej jakoś wspomóc?

SlodkaZmijka

nie udało mu się pomóc MC więc kmini jak pomóc kotce żeby nie wyszło tak samo :D

ocenił(a) serial na 1
SlodkaZmijka

Na pewno nie ma szczoteczki do zębów, skoro temu chłopcu mieszkającemu z nią w chacie (nie wiem kto to) powiedziała, że przesadza myjąc się 2 razy w tygodniu. On jej wtedy odpowiedział "Ty nie myjesz się wcale". Obrzydliwość :D.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Najgorsze jest to ze w La Gacie widze w nim debila Octavia :(((((

MelissaWspanialeStulecie

Wczoraj Pablo zachował się jak Octavio - jak Esmeralda uciekła przez Mariano i Monicą, a Pablo coś tam - "Nie wiem, czemu się nią tak przejmuję. Przecież to dzikuska".
Boję się co będzie potem, że będzie taki jak Octavio, będzie pozwalał krzywdzić Esmeraldę.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

No La Gata fajnie sie zaczyna i teraz wole ten serial wlaczyc niz Dzikie serce heh no ale od poczatku DS ogladalam to teraz chyba musze dokonczyc

MelissaWspanialeStulecie

Mam wielką nadzieję, że Pablo będzie fajniejszy od Łoctavia ;)

xKseniax

Witam, opuściłam kilka odcinków i gdyby ktoś mogł mi wyjaśnić pewne kwestie to byłabym wdzięczna.:) Mianowicie, o co chodzi z Solitą i Perico? Zakochali się to wiem, ale skąd ten potajemny ślub? I co to za historia z tym zapaleniem płuc Solity? I jeszcze jedno, Dlaczego Jose Antonio został postrzelony i co miał na myśli mowiąc, że Maricruz nie może się o tym dowiedzieć? Z góry dziękuję :)

ocenił(a) serial na 1
xKseniax

Simona strasząca Miguela grzebieniem(?) i jego przerażenie :D hahahahahaha :D. "Groziła, że mnie zabije!"

Zabawne, że Maricruz nie mogła powiedzieć Solicie, że ta kobieta jest jej matką, ale Perico bez trudu przekazał jej, że zamierzają ją zabrać chociaż nawet nie gestykulował tylko zwyczajnie mówił.

Rozwaliła mnie też rozmowa Miguela z Oktawiuszem: "weź nakaz przeszukania". W Meksyku wszystko jest takie proste. Chcę komuś przetrzepać chatę, to se wezmę nakaz przeszukania. A co!

Całego absurdalnego obrazu dopełniła rozmowa Maricruz z matką Solity. Ta pewność, z jaką MC mówiła, że Solita już raz próbowała się zabić przez niejedzenie. No tak... przecież to tak niespotykane, że po rozstaniu nie ma się apetytu. I oczywiście zawsze oznacza to, że człowiek chce się zabić.

anita368

"Simona strasząca Miguela grzebieniem(?) i jego przerażenie :D hahahahahaha :D. "Groziła, że mnie zabije!"
naprawdę coś takiego było? buhahahahahhahahahaa :D

ocenił(a) serial na 1
Vanessa100

https://www.youtube.com/watch?v=9q5GXiYSlH0

Scena zaczyna się w 14:55min
A w 15:35 Simona grozi Miguelowi grzebieniem :D
Hahahahahahahaha

anita368

Czego oni jeszcze nie wymyślą......
Simona terroryzuje szwagra grzebieniem ;)))

anita368

hahahaha ale jaja :) Pewnie Miguel bał się, że Simona zrobi porządek z jego plerezą, a dla niego to gorsze niż śmierć :D

ocenił(a) serial na 1
anita368

A przed końcem odcinka kolejny absurd.

Pomijam kwestię tego czy rzeczywiście w przypadku głuchoniemych ciąża zagraża życiu matki. Skoro Nilda mówi, że tak twierdzą lekarze, to przyjmuję, że tak jest (przynajmniej w serialowej rzeczywistości).
Za kogo w takim razie uważają się bohaterowie (MC, Alvaro i ksiądz), żeby z taką stanowczością twierdzić, że Solita musi urodzić? Szczerze nie znoszę takich ludzi. Jeśli Solita umrze, to kto weźmie odpowiedzialność za tę śmierć? W sytuacji, w której ciąża zagraża życiu matki nikt postronny nie powinien się wtrącać. A już tym bardziej ksiądz i bezdzietny stary kawaler, którzy o macierzyństwie wiedzą tyle co przedszkolak o fizyce kwantowej.

anita368

Że co oni sobie wymyślili? Że przypadku głuchoniemych ciąża zagraża życiu matki?
hahahhahah jeszcze o czymś takim nie słyszałam.

ocenił(a) serial na 1
Vanessa100

Absurd na absurdzie absurdem pogania :D. Czasem mam wrażenie, że to jakiś alternatywny świat :D

anita368

"alternatywny świat :D"
hahahha idealne określenie na telę Dzikie serce ;)))

Vanessa100

To ciekawe jakim cudem urodziła pierwsze dziecko :) Co za absurdy, oni przechodzą samych siebie! :P

anita368

Mnie rozwalił dziś Miguel. I to konkretnie. Jego bratanka NIEMOWLAKA nie ma dobrych kilkadziesiąt godzin. Nie wiadomo gdzie się podział, kto go ma, gdzie wyrzucił. Do cho*ery, nie wiadomo czy żyje! a ten wyskakuje z tekstem do Octavia: nie zgłaszaj tego na policję, bo wywołasz SKANDAL!

Noż normalnie jego szare komórki umierają w samotności.

girl_with_tattoo

Kto znowu zaginął? Syn Octavia?
Ludzie, czy tam ostatnio akcja skupia się głównie wokół znikania i odnajdywania dzieci? :D:D

Vanessa100

taaa, ale nie stanowi to specjalnie jakiegoś głównego wątku ;)

girl_with_tattoo

hahahhahaha śmieję się do kompa.
A co się stało z tym synem? Pokazali?

Vanessa100

Simona była zazdrosna, że śpi w jej łóżeczku i go gdzieś wyniosła... nie pytaj haha :D
A Miguel na luzie siedzi w chacie i cieszy się z władania ranczem. Dla niego zaginięcie młodego to pewnie tylko plus - brak dziedzica

girl_with_tattoo

buhahahahahahahaha no nie, to jakaś komedia

Vanessa100

ale matka Solity daje też po garach :D

girl_with_tattoo

I to ostro. Najpierw porzuca głuchoniemą córkę gdzieś w szczerym polu, a potem wraca po latach i postanawia decydować o każdym aspekcie jej życia. A głupia MC się na to zgadza. Biedna Solita żyje jak jakieś domowe zwierzątko. Nikt nie pyta jej o zdanie. A przecież chyba nie jest ubezwłasnowolniona ani niepełnoletnia skoro mogła bez problemu wziąć ślub cywilny. Ktoś tej babie powinien powiedzieć, żeby poszła do diabła. Miałam nadzieję, że Alvaro to zrobi, ale niestety.

agneszko

Tam jest jakiś kult rodziców i wg starszych. Takie mam wrażenie. Przynajmniej w serialach

girl_with_tattoo

Ciekawe, czy oni tam w Meksyku wiedzą, że jest 2015 rok, a nie 1815.

agneszko

hahahahahahahahaha ;)

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

Hahahaha te serial to tylko komedia nic innego w nim nie widze :D

MelissaWspanialeStulecie

Oni o dzieciach przypominają sobie tylko wtedy, gdy te dzieci zaginą ;)

MelissaWspanialeStulecie

Taka dobra komedia, że coraz częściej zdarza mi się na niej zasypiać :D
Dzisiaj jeszcze się nie zaczęło, a już spałam i obudziłam się na końcówkę. :D
Albo przysypiam na którejś reklamie :D

anita368

Mnie zastanawia coś innego; skoro sąd nie podjął jeszcze decyzji w sprawie rancha MC, to kto do chol*ry wydał ten nakaz eksmisji? Zawsze myślałam, że takie nakazy wydaje właśnie sąd. Zgubiłam się.

agneszko

Jeżeli Octavio, jako ojciec, który podobno zrzekł się praw do córki, może ją porwać, a matka, nie może jej odebrać, to nic mnie nie zdziwi

girl_with_tattoo

Takie rzeczy tylko w Erze (która już nie istnieje :D:D).
I w Dzikim sercu
:D:D

girl_with_tattoo

hahaha mnie tak samo :) Mnie nie było nic w stanie zadziwić już po tym jak Natasha chciała przelecieć księdza :D

ocenił(a) serial na 1
agneszko

Skoro Oktawiusz mógł sobie "wziąć nakaz przeszukania" rancza MC, to dlaczego ktoś inny nie miałby "wziąć nakazu eksmisji"? :D
Po co im sądy? Zresztą... na studiach mieszkałam z Meksykanką, teraz mam przyjaciela, który urodził się i mieszkał w Meksyku do 12-go roku życia. Po tym co usłyszałam od nich o tym kraju i w ogóle o Televisie, oczy mi wyszły z orbit. To większy cyrk niż "Dzikie Serce". Tak więc jeśli chodzi o kwestie prawne to nic mnie już nie zdziwi :D.

ocenił(a) serial na 3
anita368

Następny porąbany motyw z Solitą. Wraca se jej mamuśka z górą pieniedzy by dać jej wszystko i ją wyleczyć. Ledwo się pojawiła, a już wymysla jakieś niestwozone rzeczy, ona zabierze Solitę, zrobi je aborcje, bo ciąża zagraża jej życiu (WTF?-skąd to wzięli), zapłąci Perico bo nie jest jej godny, tak jakby Solita była była panną z wyższych sfer, no sorry jest tylko córką biednej wieśniaczki i pewnie wieśniaka, która się wzbogaciła tylko dlatego że porzuciła dzieciaka i zamieszkała z jakimś bogaczem. A no i traktują ją jakby była upośledzona, a ona tylko nie słyszy i nie mówi, nie zorientuje się kiedy jej zrobią skrobankę. Zresztą cały czas gadają że ona jest dzieckiem. Z ego co pamiętam na początku serialu mówili ze ma 17 lat, a córka MC ma juz niby 5. Więc Soita ma ponad 20 więc jest dorosła.
A głupia MC na wszystko przystaje, tak będzie lepiej Nildo jak zabierzesz Solitę, mimo ze cię nie zna i pozbędziemy się perica, bo zmamuśką będzie jej lepiej.

ocenił(a) serial na 3
ewelina84

Zgadzam się to jest jakas paranoja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones