PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766274}

Egzorcysta

The Exorcist
7,6 8 246
ocen
7,6 10 1 8246
Egzorcysta
powrót do forum serialu Egzorcysta

The Exorcist sezon 2

ocenił(a) serial na 9

Sezon drugi jeszcze lepszy niż pierwszy!

ocenił(a) serial na 10
LolaL

Zdecydowanie :P

ocenił(a) serial na 9
LolaL

dyskutowalbym

ocenił(a) serial na 8
LolaL

Też tak uważam, wątek z małą Grace wyśmienity :D

LolaL

Dokładnie tak!

LolaL

Wręcz przeciwnie. Jak tak dalej pójdzie obniżę ocenę.
S01 był zapowiedzią czegoś wielkiego w dużej skali. W S02 skala się zmniejszyła, brakuje wymiaru politycznego i spisku "elit". Środki wyrazu są typowe i sztampowe. Akcja toczy się na zadupiu Niczego zamiast w centrum Watykanu. Brakuje polotu, innowacyjności, zaskoczenia i grozy. To akcyjny krok do tyłu, a nawet dwa.

ocenił(a) serial na 9
willet

dokladnie tak jak mowisz, poki co jak dla mnie drugi sezon po tych odc ktore wyszly to max 6/10

willet

podobnie oceniam, nie podoba mi się to minimalizowanie fabuły serialu do jednej rodziny. Skala jest za mała. Najpewniej jest to wprowadzenie do dalszych wydarzeń, które będą miały już większy rozmach, zważywszy na wieści dotyczące ścigania egzorcystów i sceny z pierwszych odcinków w Watykanie. Mimo zrozumienia, jest to zbyt długie wprowadzenie do tego, co będzie rzeczywiście ciekawe. 6,5/10

LolaL

A jest lektor? Bo do pierwszego sezonu bardzo długi czas nie było i był tylko z napisami.

ocenił(a) serial na 9
Andrzejek324

nie ma , lipne napisy z bledami

kochamAndzie

To poczekam. Myślę, że za jakiś czas się pojawi wersja z lektorem.

ocenił(a) serial na 8
kochamAndzie

Gdzie takie złe napisy? Na nap...24.pl są świetnej jakości.

ocenił(a) serial na 9
katasia1

torrentyxd

ocenił(a) serial na 10
LolaL

ja wolałem pierwszy :) chociaz drugi dlugo dlugo sie rozkrecal a prawdziwa akcja dzieje sie dopiero od 5 odcinka

ocenił(a) serial na 7
danielxxxlx

Jak dla mnie pierwszy sezon fenomenalny, drugi niestety 5/10.

ocenił(a) serial na 9
Auroraa14

ja tez, czekam na finalowy odc ale raczej nic juz nie podniesie oceny z 5/10

ocenił(a) serial na 7
Auroraa14

podobne mam odczucia, ciekawe jaki będzie trzeci?

ocenił(a) serial na 7
typisb

a to potwierdzone info, że będzie 3 sezon?

ocenił(a) serial na 7
Auroraa14

tutaj poczytaj http://www.denofgeek.com/us/tv/the-exorcist/269902/will-the-exorcist-season-3-ha ppen

LolaL

drugi sezon to gówno totalne odcinak 8 to kpina 3/10

ocenił(a) serial na 7
LolaL

Ja obniżyłem ocenę ogolną o 2 oczka. Szkoda ze nie można oceniać rożnych sezonów oddzielnie bo pierwszy według mnie był dużo lepszy. Drugi po prostu mnie nudzi. Pierwszy sezon 9/10, drugi 6/10.

ocenił(a) serial na 9
ma_rcin

dokladnie drugi zenujacy wrecz

ocenił(a) serial na 7
LolaL

a dla mnie slabszy....obnizylem ocene z 9 na 7......

ocenił(a) serial na 7
Reznik

Ja obniżyłem z 8 na 7. Mało zaskoczeń, w 1 sezonie było kilka odcinków z mocnym zakończeniem które dawało do myślenia i chciało się jak najszybciej obejrzeć kolejny, tutaj tego brakowało, nie czekałeś z utęsknieniem na kolejny odcinek.

ocenił(a) serial na 9
van_der

Masz racje, ja obnizylem z dychy na 8.

ocenił(a) serial na 7
van_der

dokladnie tak jak piszesz.....w pierwszym sezonie z odcinka na odcinek czekalo sie co bedzie dalej....

ocenił(a) serial na 10
LolaL

Też uważam ,że sezon 2 jest lepszy niż 1.
Jakby rozprawili się z Watykanem w 2 ... to co by było w pozostałych ... ?

ocenił(a) serial na 9
Adddam_

no to niezly macie gust

ocenił(a) serial na 10
kochamAndzie

O gustach się nie dyskutuje ...
Kto umarł , że uczynił Ciebie Bogiem i dał możliwość oceniania kto ma dobry gust ? !
W jednym filmie ładnie to podsumowali "milcz ciu... !"

ocenił(a) serial na 9
Adddam_

Lupus in fabula, venit enim ad me czlowieczku

ocenił(a) serial na 6
kochamAndzie

2 sezon, przemęczyłem. Na finale zasnąłem, ale jak będzie 3 sezon to obejrzę z ciekawości co będzie dalej

ocenił(a) serial na 2
LolaL

Profanacja serii Egzorcysta!!! zrobili z tego jakieś żenującą próbę zrobienia horroru, serialu supernatural i nie wiem czego. Jakiś dziadek to Pazuzu?? Wszystko co świadczyło o wielkości filmów długometrażowych zostało w tym serialu doszczętnie zrujnowane.
Szatan który potajemnie wybiera ofiarę i jego największą radością jest upodlenie jej i o uratowanie biednej duszy walczą zwykle egzorcyści. A tutaj jakiś spisek Demonów na papieża. Bezdomni, księża, naczelnik policji opętani przez Demony wspólnie planują akcje. Jakbym oglądał Supernatural. Już Miasteczko Twin Peaks było bardziej mroczne niż to barachło. W Egzorcyście 2 i 3 była kontynuacja losów Regan, Ojca Merrina, Ojca Karrasa oraz Pazuzu. Tam była mroczna i zażarta pełna mroku i suspensu walka o życie. Tutaj mamy jakieś słabe fantasy. Do tego jakaś śmieszna integracja. Co to ma być hehe
Cieszę się całym sercem że tą żenadę skasowali

ocenił(a) serial na 2
Bartekh28

Rozwiązanie kwestii Regan nastąpiło tutaj

https://youtu.be/G2S2g-lHJyY

ocenił(a) serial na 8
LolaL

przegięli z ortegą i tym jego transem....

ocenił(a) serial na 7
LolaL

Mnie się wydaje, że drugi był mniej straszny. Głównie zapamiętałem Andy'ego chodzącego z moim timexem :P

ocenił(a) serial na 8
LolaL

Pierwszy sezon jest super, bardzo dobrze oddaje filmowy pierwowzór i dodatkowy wątek spiskowy bardzo fajny i klimatyczny. Natomiast drugi sezon z Egzorcystą ma mało wspólnego, prędzej z Obecnością, a do tego jest rozwleczony i często nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones