Euforia (2019)
Euforia: Sezon 2 Euforia sezon 2, odcinek 3
odcinek Euforia (2019)

Ruminations: Big and Little Bullys

7,8 902
oceny
7,8 10 1 902
Euforia
powrót do forum s2e3

masterpiece

ocenił(a) serial na 10

Ludzie Kochani! obejrzałam wczoraj wieczorem i dziś rano powtórka. Niesamowicie hipnotyzujący, zdjęcia, ujęcia, o muzyce nie wspomnę. Jak usłyszałam depeche mode to wymiekłam - ale tu mogę być mało obiektywna jako depechówa z krwi i kości ;)
Dobór postaci, zepsucie, napięcie - wszystko tam gra!
Zapytałabym czy kojarzycie coś w podobnym klimacie, ale zdaje się, że na to są małe szanse?

ocenił(a) serial na 8
bettyy899

Skins są w podobnym klimacie. Natomiast nie zgodzę się z tym zachwytem. O ile pierwszy sezon zrobił na mnie ogromne wrażenie, tak w drugim nic nie trzyma się kupy.

ocenił(a) serial na 10
bitterblackberry

Dla mnie jest zaskakujący i nieprzewidywalny, właśnie przez wielowątkowość. Fakt, pierwszy sezon był spójny, ale w drugim ciągle czuję się zaskakiwana. Te sezony są diametralnie różne - ale zarówno pierwszy jak i drugi - rewelacja.

ocenił(a) serial na 8
bettyy899

dla mnie genialny, jeden z lepszych odc serialu <3

bettyy899

wciąga jak narkotyk:D

ocenił(a) serial na 10
bitterblackberry

Niestety trochę muszę się z Tobą zgodzić. W drugim sezonie nie ma spójności, denerwujące jest to, że w danym momencie oglądana scena, nie wiadomo, czy jest to pokazany czas przeszły, czy teraźniejszy, fikcja, czy prawda... Trochę się przez to "odrywam" od wątku i nie mogę się w pełni wczuć, jak podczas oglądania z zapartym tchem sezonu pierwszego.

ocenił(a) serial na 9
bettyy899

Nowe Dzieci z Dworca Zoo. Ma słabe recenzje, ale mnie się bardzo podobał.

bettyy899

nowe postacie nowi faceci kobiety więc o co w ogóle kaman gdzie natan i maddy cassie kate?

ocenił(a) serial na 7
bettyy899

gdyby cały odcinek był taki, jak początek tego odcinka.... to mmmm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones