PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261454}

Eureka Seven

Kōkyō Shihen Eureka Seven
7,7 708
ocen
7,7 10 1 708
Eureka Seven
powrót do forum serialu Eureka Seven

UWAGA, POTĘŻNY SPOILER

szczerze mówiąc, gdyby mi ktoś napisał posta takiego, jak ja teraz piszę, odpuściłbym sobie trudu oglądania tej serii, WIĘC NIE CZYTAJ, JEŻELI CHCESZ OBEJRZEĆ... a więc: fabuła to tak naprawdę OSTRZEGAM Neon Genesis Evangelion pozbawiony przemocy i wizji poronionego świata. Renton bardziej przypomina Shinji'ego z 2.0, lub właściwie na odwrót, to Shinji w Rebuild 2.0 bardziej przypomina Rentona, niż samego siebie, ale i tak zbyt często zachowuje się infantylnie. Eureka to w rzeczywistości 80% Rei i 20% Asuki, i tak jak Ayanami, nie pochodzi do końca z ziemi. Holland był podstawą do stworzenia postaci Kaminy w TTGL, a przynajmniej takie sprawia wrażenie. bio-mechy, walczące w sposób bardzo Macrossowy, z tą różnicą, że surfują miast latać; ponadto, główny mecha to skopiowana Eva-01, z innym lakierem i 2-osobowym kokpitem, ale zgadza się dokładnie. Gekkostate wygląda jak pomalowany na pastelowo klingoński Bird-of-Prey, a na niedomiar złego bohaterowie całują się dopiero w ostatnim, 50 odcinku

KONIEC SPOILERA

muzyka jest perfekcyjnie wręcz średnia, w głowie zostają może tylko 2 czy 3 kawałki ze ścieżki, a zarówno openingi, jak i endingi, 'po prostu' są.
świetni seiyuu, naprawdę miło się słucha, oprawa graficzna też całkiem spoko. animacja jest ok, a tła ani nie zachwycają, ani nie przerażają. praktycznie brak fanservisu

użytkownik usunięty
iron_marcin

Właśnie tak szukam czegoś ciekawego do obejrzenia, a że lubię mechy i Neon Genesis Evangelion, to chętnie ów spoiler poczytałem. A co do serialu, to może się skuszę, tylko mam nadzieję, że będzie nie tylko 20 minut walk robotów i 4 minuty fabuły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones