PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607157}

Eva Luna

6,3 441
ocen
6,3 10 1 441
Eva Luna
powrót do forum serialu Eva Luna
magazynier_48

Raczej z Tony'm.

jagodajulia

ale to pod koniec

magazynier_48

nie trawie laski grajacej alicie:) on w normalnym zyciu pewnie jest taka jak bohaterka mega irytujaca

yecur

aha

yecur

Alicia jest takim zazdrosnym dzieckiem. Jak ona mnie irytuje tą swoja postawą, jak ona zazdrości siostrze..;/ wszystkiego..;/

jagodajulia

Tak, nie potrafi docenić ile Eva dla niej już zrobiła. Zawsze chciała dla niej dobrze. Liczą się dla niej pieniądze i Leonardo, który jej nie kocha. Z resztą ona jego też nie, tylko jest nim zauroczona, bo nigdy wcześniej nie zwrócił na nią uwagę żaden bogacz.

cocco03

Tak, nie potrafi zrozumieć, że Eva bardzo ją kocha i wiele dla niej zrobiła. Alicia jest jak dziecko. Wg mnie może i zakochała się w Leo, ale zamiast pokazywać jak jest zazdrosna o niego, powinna kopnąć go w d*pę, bo po tym jak ją dzisiaj potraktował to dziwne, że chciałaby z nim rozmawiać..;/

jagodajulia

a tak wogle ile bedzie odcinkow evy luny 111 czy 114

magazynier_48

Wg mnie to będzie 114 odcinków.

jagodajulia

to jakos pod koniec wrzesnia sie kończy

jagodajulia

On ją traktuje jak szmatę,a ona mówi Marisol, że będzie o niego walczyć z własną siostrą - idiotka. Kiedyś był taki moment, że powiedziała, iż nadal kocha Tony'ego. W sumie Leo i Tony to taki sam typ ;)
nie wiem jak ona ma z nim być, z tym całym Tony'm to on się powinien zmienić, bo sobie nie wyobrażam.

cocco03

Tak, traktuje ja jak pierwszą lepszą, z którą się zabawi, a później ją rzuci. Alicia to idiotka i naiwniara, że szok.
Kiedyś też myślałam, że Tony i Leo to ten sam typ, ale teraz stwierdzam, że Tony jest lepszy. Nie zgodził się na zabicie Evy. JUż wolę ją z Tonym niż z Leo.

jagodajulia

No tak, a Leonardo jet zdolny do zabicia, nawet już to robił. Kanalia i tyle.

cocco03

No tak i uciekł z miejsca wypadku. Do tego kobiety traktuje jak zabawki i sz*aty, mydli im oczka i nimi manipuluje, a głupie się nabierają na jego słowa.

A Tony chyba najwyraźniej chce się zmienić, chociaż i tak jakoś za bardzo za nim nie przepadam, łatka chłopaczka z lizaczkiem zawsze pojawia mi się przed oczami, gdy o nim pomyślę.

A Eva bardzo dobrze postąpiła z Victorią, jak ją oblała kawą :)

jagodajulia

Leonardo to łajza. Kocha Evę, ale jaka to miłość...żadna, manipuluje Alicią, wciąga do gry Lilianę, z którą pewnie śpi, co można było wywnioskować.

Tony jakoś nie moge sobie wyobrazić, że się zmieni.

O uwielbiam sceny kiedy Eva pokazuje kto tu rządzi, jak sie wydziera na Marcelę i w ogóle ;) a ta scena z kawą super. Giorgio już chciał bronić Victorii jak jakis piesek :D

cocco03

Wg mnie Leonardo ma obsesję na punkcie Evy i może w jakiś dziwny sposób ja kocha, albo to jest tylko spowodowane faktem, że "jego zdobycz" wpadła w ręce innego i zakochała się w Danielu z wzajemnością i on , Leo jej nie zdobył. I do tego manipuluje Evą, aby z nim była i nawet posłużył się inną kobietą, aby rozkochała w sobie Daniela. Sam był zły, że Victoria nie rozkochała w sobie Daniela, ale widocznie zapomniał, że jakoś on nie był w stanie przekonać Evy do ślubu. Spoiler, oni będą kochankami, tzn Liliana i Leo.

Mi tez ciężko było w to uwierzyć ;) Ale czasem mimo, że człowiek chce się zmienić inni mu to uniemożliwiają..;/

Ja też uwielbiam jak Eva jest taka władcza i pewna siebie :)

jagodajulia

Ale podły jest ten Leo. Chce zdobyć Evę, bo tylko ona mu nie uległa tak jak to robiły inne ( w tym Alicia).

cocco03

Wie może ktoś, czy Justa będzie na koniec z Juliem ? Czy zostanie z dziadkiem Ricardem?

devilll2305

tez jestem ciekawy

devilll2305

Ja wiem :) Justa będzie z don Ricardo.

jagodajulia

a co z juliem

magazynier_48

Nie umrze, chyba zaopiekuje się Victorią i gdzieś tam wyjadą.

jagodajulia

a victoria sie zmeini

magazynier_48

Tak, pod sam koniec się zmieni na lepsze.

jagodajulia

aaaa?leonardo kogos jeszcze zabije

magazynier_48

Zleci zabójstwo Tony'ego i zleci zabójstwo Claudii. Jedno z nich przeżyje.
Własnoręcznie to tylko swoje nienarodzone dziecko zabije.

magazynier_48

Przeżyje Tony.

jagodajulia

a kiedy on bedzie chciał go zabic?

magazynier_48

Nie pamiętam.

jagodajulia

aha,a co stanie z marcelo

magazynier_48

Spłonie w pożarze rezydencji Arismendii. Sama ten pożar wznieci.

jagodajulia

a co ona tam ukrywa ...ze nosi rekawiczke

magazynier_48

Ma poparzoną rękę. To się niedługo wyjaśni.

jagodajulia

aaha..a co bedize z brunem

jagodajulia

a co sie stanie z brunem

magazynier_48

Już więcej nie piszę spoilerów.

jagodajulia

sie wkurzyles na mnie:(

magazynier_48

Nie, już nie będę pisała spoilerów.

jagodajulia

no ok?we wrzesiu sie dowiemy i tak jakie telenowele ebda

cocco03

Tak, a dzisiaj Eva zgodziła się na ślub z Leo!!!!!!!!!!!!! Jeju, jaka ona głupia!!!!!!! I wciąż mu uwierzy w każde słowo...

jagodajulia

Evcia jaka była zazdrosna o Daniela.;)
Leonardo to doskonały manipulant, ma dopracowany każdy szczegół.

cocco03

Tak, kipiała z zazdrości :D Nie chciała się do tego przyznać, ale wciąż bardzo kocha Daniela i jest o niego zazdrosna...

Tak, Leo jest tak dobry w swych manipulacjach, że Eva zgodziła się na ślub..;/

jagodajulia

A Marcela jaka zadowolona, ktoś by pomyślał, ze uwielbia synową :D w sumie jakąś część tak, pieniądze...

cocco03

jajaja tak :) Pozory :) Ten jej przyklejony uśmiech wiele ją kosztuje, bo z chęcią raczej by ją pozbawiła życia niż wznosiła toast na jej zaręczynach :D

jagodajulia

Na Deborę ma haka jędza, ale gały wytrzeszczała jak podsłuchiwała.

cocco03

Tak, teraz już Deborze nic nie powie.. Pewnie zrobi jej jakieś świństwo, za to, że się nie przyznała do pokrewieństwa z jej wrogami.
Ja czekam na te odcinki z tego tygodnia, bo będą spoko, przynajmniej dwa z nich o ile dobrze liczę ;)

jagodajulia

A szkoda, bo i Eva ma się ku końcowi :(

cocco03

W sensie telka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones