PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104069}

Fala zbrodni

2003 - 2008
7,2 22 tys. ocen
7,2 10 1 21750
8,5 4 krytyków
Fala zbrodni
powrót do forum serialu Fala zbrodni

No wszystko naprawde fajno, wszystkie odcinki godne obejrzenia ale watek nie dokonczony, baaardzo rozczarowany jestem i szkoda wielka ze nie dokonczyli sezonu 5 - podejrzewam ze to mial byc ostatni sezon. Naprawde szkoda bo zajebisty serial, ale i tak warto obejrzec wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 8
szymekk3

No właśnie raczej nie miał być ostatni. Często jest tak, że producenci się zabezpieczają i starają się zakończyć najważniejsze wątki jeśli przyszłość produkcji jest niepewna. Tutaj za to ewidentnie wszystko rozkopane pod kolejną serię, nawet ukazanie niby Silene, co mogło sugerować faktyczny powrót do serialu Urbańskiej.
Naprawdę wielki brak szacunku wobec widzów.

ocenił(a) serial na 8
przemek6085

Serial byl jednym z lepszych seriali nakreconych w polsce. Przerwano krecenie z powodow finansowych, ponoc ogladalnosc byla niska co mnie bardzo dziwi, moze dlatego ze byl to serial emitowany zazwyczaj w godzinach nocnych (pamietam 1 raz mialem z nim stycznosc to zaczynal sie chyba o godzinie 1 w nocy, nie pamietam na jakim kanale to bylo niestety ale pamietam ze czesto czekalem do tej 1 zeby obejrzec fale zbrodni) ze wzgledu na nagosc, przemoc i sposob pokazania tego filmu. To co bylo wg mnie czynilo ten serial wyjatkowy i bardzo dobry z drugiej strony przyczynilo sie do jego upadku gdyz wielu widzow nie mialo mozliwosci go obejrzec (czyt. mlodsza publika oraz nienajlepsze godziny emisji).

Ciekawy bylem czy wroca do tego, ale niestety Edward Zentara (Sieradzki) zmarl w 2011r.

ocenił(a) serial na 8
uziasz

Premierowe odcinki emitowano o normalnej porze, nawet stosunkowo wcześnie, bo o 21:00 jak pamiętam. Niska oglądalność była raczej spowodowana coraz gorszym scenariuszem, 4 i 5 seria wyraźnie odstawały od wcześniejszych. Do tego mnóstwo niepotrzebnych zmian (supertajne, nowe siedziby czy choćby zmiana nazwy oddziału). Jakby tak spojrzeć na pierwsze, a ostatnie odcinki można odnieść wrażenie, że to inny serial.

ocenił(a) serial na 10
przemek6085

zgadzam sie, nastepne serie były trochę inne, jednak Szajbiński z ekipą nadal był, wiec mysle ze wszyscy sympatycy obejrzeliby do konca. to tylko 13 odcinkow...

ocenił(a) serial na 10
silenka

Chętnych do obejrzenia na pewno jest sporo :) Niedługo minie 5 lat jak zakończyli kręcić serial, a wątpię w to żeby po latach nagle im się zebrało na zakończenie serialu ;/ Cóż, mogli się wysilić chociaż na jakieś 5 odcinków i jakieś sensowne zakończenie puścić... Cały Polsat... ;)

ocenił(a) serial na 8
Xanthi

Wystarczyło zrobić jeden odcinek w którym np. jakiś brat czy inny szwagier Siergieja albo Bakajewa wysadza w cholerę tę nową cud-miód siedzibę OPZ (czy tam BOS) ze wszystkimi bohaterami w środku. :D

ocenił(a) serial na 10
andre_

Niby tak, ale zamknąć wszystkie wątki w jednym odcinku to kiepski pomysł :>