Falcon i Zimowy Żołnierz (2021)
Falcon i Zimowy Żołnierz: Sezon 1 Falcon i Zimowy Żołnierz Sezon 1, Odcinek 2

Symbol narodu

The Star Spangled Man 52m
7,4 1 388
ocen
7,4 10 1 1388
Falcon i Zimowy Żołnierz
powrót do forum s1e2

Spotkanie

ocenił(a) serial na 5

Można powiedzieć, że twórcy trochę zagrali na nosie oczekiwaniami widzów. Po tym jak w pierwszym odcinku tytułowi bohaterowie w ogóle na siebie nie wpadli, byłem pewien, że pierwsze splecenie ich wątków będzie bardziej spektakularne, a tu bez żadnych ceregieli, po prostu się spotykają. I fajnie, na razie klimat buddy działa.

lew890

Czy ci super żołnierze byli pokazani już w filmach? Chociażby w Capitan America Winter Soldier? Z tego co pamiętam to był tam jakiś wątek i było ich kilku, ktoś ich uratował (Helmut Zemo?) albo uciekli. Może mi ktoś to przypomnieć?

Taio

W winter soldier nie było superzolnierzy.
Wątek superzolnierzy b w trzeciej części Wojna Bohaterów.
Tam Zemo uzyl historii Buckiego aby skłócić bohaterów.
Okazało się, że Bucky był z innymi super żołnierzami trzymany w bazie. Oni pozostali tam zamrożeni i zostali przez Zemo zabici.

lew890

Ja spodziewał się sceny z Predatora "Falcon, you son of a bitch!".

lew890

I mamy polski akcent w serialu ( 2 odcinek ) ... Tarpan Honker

kantochrobert

W którym momencie? Jestem zaskoczony, ze ktokolwiek ten złom wykorzystał w filmie ;)

marcin261287

moment kiedy główni bohaterowie spacerują wiejską drogą podjeżdża wojskowy Honker ;) upewniłem się kilka minut później kiedy pokazano przód samochodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones