PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449230}
6,0 2 075
ocen
6,0 10 1 2075
Fanny Hill: Zwierzenia kurtyzany
powrót do forum serialu Fanny Hill: Zwierzenia kurtyzany

Bardzo dobry:)

ocenił(a) serial na 9

Co prawda aktorka na początku nie grzeszy niesamowitą urodą, ale później jakoś nie zwraca się na to specjalnej uwagi, a nawet można stwierdzić, że jest ładna. Film dobrze zrobiony, nie odbiega od książki, przynajmniej nie zauważyłam.

użytkownik usunięty
aria

A kiedy ja uważam, że ona ma coś w sobie takiego urokliwego, a co do serialu to tak, bardzo dobry ;)

aria

Hej witam:) chciałam się zapytać czy może nie wiesz przypadkiem gdzie znajde napisy do tego filmu?mam ten film ale niestety po angielsku i nie wszystko rozumiem a bardzo chcialabym calosc obejrzec. bardzo prosze o pomoc. z gory serdeczne dzieki.pozdro:)

użytkownik usunięty
Aszera

Oj nie pomogę Ci, ja to oglądałam jak leciało na Tvn Style.

ocenił(a) serial na 8
Aszera

Ściagnij sobie napi-project albo best playera. Napi sam Ci znajdzie napisy do posiadanej przez Ciebie wersji filmu a w Best playerze masz taka opcje - pobierz napisy do filmu - tez wyszukuje odpowiednią wersje. Co do filmu, bardzo ciekawy - czytałam ksiązkę i mogę powiedzieć że są mniej więcej na równym poziomie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones