PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449230}
6,0 2 075
ocen
6,0 10 1 2075
Fanny Hill: Zwierzenia kurtyzany
powrót do forum serialu Fanny Hill: Zwierzenia kurtyzany

Jeden z najgłupszych filmów kostiumowych jakie kiedykolwiek widziałam.

awetoszka

To nie ma być mądre poza tym to raczej film bezkostiumowy
a książka i tak dużo lepsza pamiętam jak w dzieciństwie czytałem pod kołdrą przy latarce eh wspomnienia

ocenił(a) serial na 9
awetoszka

kompletnie cie nie rozumiem film bardzo mi sie spodobał. teraz poszukuje ksiazki bo chetnie ja przeczytam

ocenił(a) serial na 7
sweetgirl_fw

http://fiction.eserver.org/novels/fanny_hill/01.html

uważam, że film bardzo dobry jak na takie dzieło, które naprawdę trudno zekranizować.. to raczej adaptacja

awetoszka

Tez nie polecam. Nigdy nie przypuszczalem, ze moze powstac tak slaba ekranizacja tak dobrej ksiazki :O

ocenił(a) serial na 6
CyboRKg

Fabuła filmu w większości odbiegała raczej od fabuły książki. Film nie był zły, ale do rewelacyjnych bym go nie zaliczyła. Poza tym, jak dla mnie chwilami przypominał komedię erotyczną-uśmiałam się przy niejednej scenie. Aha-i czytając książkę zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Fanny... Niestety, nie wybrali za pięknej aktorki. Mimo to, "od biedy" film można obejrzeć. Daję szóstkę.

ocenił(a) serial na 3
awetoszka

zgadzam się, i fatalny technicznie na kazdej plaszczyznie...

awetoszka

To fakt, chyba nie widziałam filmu kostiumowego który byłby gorszy niż ten.

awetoszka

Nie zgodzę się z tą opinią, film niesienie pewne przesłanie, jest o niebo lepszy od "Sponsoringu" który uważam za porażkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones