Fargo
powrót do forum 1 sezonu

Jestem na nie.

ocenił(a) serial na 6

Męczą mnie filmy w których rozrywką jest epatowanie przemocą. O ile podobało mi się to w np. Dextarze o tyle w Fargo czy Breaking Bad po prostu momentalnie mnie męczy. Nie mam problemów ze snem po obejrzeniu brutalnych scen czy horrorów ale fascynacja zabijaniem autorów tych seriali jest niepokojącą. Fargo chyba więc skończę po 2-3 odcinkach. Ostatnio obejrzałem wszystkie sezony Zadzwoń do Saula. Myślałem że to będzie podobny film. Może nie jest zły ale w pewnym wieku wyrasta się z fascynacji zabijaniem a estetyka spod znaku Pana Tarantino budzi niesmak. To ja oglądam te filmy i ja je oceniam - oceny krytyków to dla mnie tylko mocno przybliżona wskazówka czy coś warto spróbować obejrzeć. Czasami zgadzam się z ocenami a czasami nie. Jeszcze bardziej nie lubię chyba przesłodzonych hollywoodzkich bajek, ale przesada w drugą stronę...
Nie wiem jak jest z prawdziwością przedstawionej historii, pewne wątki mnie intrygują więc może uda mi się jeszcze przebrnąć przez dw kolejne odcinki ale po 20 trupie to raczej odpuszczę ;) A może potem będzie już tylko lepiej?
Albo trzeba sięgnąć po film Fargo zamiast brnąć w serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones