PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40260}

Felicity

7,4 3 817
ocen
7,4 10 1 3817
Felicity
powrót do forum serialu Felicity

Minęło już sporo czasu od emisji ostatniego odcinka, a ja wciąż nie znalazłam serialu, który godnie by mi go zastąpił. Inteligentny serial, pełen szacunku, wspaniałej gry świateł, niepowtarzalny klimat.

ocenił(a) serial na 9
zawsze_tulipany

Mam ogromny sentyment do tego serialu i to prawda - trudno znaleźć drugi tego typu, który mógłby mu dorównać. To nie jakaś amerykańska papka w stylu np 90210, ale serial, gdzie widz przygląda się dojrzewaniu postaci, podczas którego stawiają niezdarne kroki w dorosłość, a świat to już nie przyjazna piaskownica, ale (nowojorska)dżungla, gdzie na szczęście spotykają oddanych przyjaciół. Bardzo przyjemny i refleksyjny serial.

ocenił(a) serial na 10
alternatywa000

Macie rację;) Od czasu Felicity skupiam sie na sitcomach i serialach typu Smallville, Ugly Betty, Supernatural, czy Glee(fajna muzyka i covery) nie jestem fanem nowych seriali młodzieżowych, w których są poruszane nieziemsko niewazne temaciki, banalnie ukazane - w dodatku, w Polsce są produkowane seriale, które nie mówią o niczym - jedyny, ktory jest warty zwrocenia uwagai to Brzydula i super zarysowane postacie, a wdodatku zastanawia mnie, kto oglada takie bujdy jak Pierwsza miłość zupelnie jak Moda na sukces..

ocenił(a) serial na 9
zawsze_tulipany

Jeżeli w serialu chodzi głównie o przywiązanie się do postaci to polecam Six Feet Under. Jest w sumie dość odmienny, ale główną zaletą tak jak tu są postacie i takie "przeżywanie" ich życia. Jednak do SFU trzeba się przyzwyczaić bo nie jest to serial dla młodzieży, ale dla dorosłego widza. Polecam.

ocenił(a) serial na 10
zbysheck

minęło tyle lat ale wierzcie lub nie ale często myślę o tym pięknym serialu, utkwił w mojej pamięci bardzo głęboko....

ocenił(a) serial na 9
zawsze_tulipany

dlatego polecam One Tree HIl.. :)

zapewniam Cie że i on wiele wniesie do Twojego życia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones