PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40260}

Felicity

7,4 3 817
ocen
7,4 10 1 3817
Felicity
powrót do forum serialu Felicity

Właśnie

użytkownik usunięty

W zeszłym roku na tvp2 puścili CHYBA tylko 4 serię. Teraz leci 3 i 4 i w dodatku ta godzina... To jest paranoja. A to taki super serial!!! P.s. W ostatnim odcinku Noel, wkurzony Noel powiedział Benowi, że spał z Felicity... znam pare osób, które mówią "boże ale głupi ten Noel, nie mógł się powstrzymać, teraz Felicity ma przerąbane...." A mi jest Noela trochę żal.... W ogóle wszystkich mi jest żal... Jego, Felicity i Bena też..... Kurcze ale fajny ten serialc hehehe!

W zeszłym roku na TVP 2 lecialy serie 3 i 4.Trochę szkoda,że nie nadali całego serialu od początku, zwłaszcza,że minęły 3 lata od emisji 1 i 2.No ale cóż.Często tak bywa niestety.A serial jest jednym z najlepszych jakie widziałem.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Ja też . Nie jest kiczowaty, głupawy... Aż trudno w nim się doszukać minusów. Nawet muzykę i piosenki ma super. To mój drugi ulubiony serial. (Jest u mnie na pierwszym miejscu wraz z Ostrym Dyżurem :D )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones