PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40260}

Felicity

7,4 3 817
ocen
7,4 10 1 3817
Felicity
powrót do forum serialu Felicity

Wkurza mnie tvp3

użytkownik usunięty

Po pierwsze czemu ten serial leci o tej porze??? W zeszłym roku na dwójce emitowali po południu i było ok. A po drugie prawie zawsze w piąki jest cyrk z godziną.... W programie napisane jest, że ok. 24:00 (23:50 czy 23:55) jest pierwszy odc..] Dwa tygodnie temu czekałam prawie godzinę..... ?????????

Ja również nie rozumiem dlaczego z tego serialu zrobiono kino nocne.Czekam zawsze do późna,a potem chodze spać nad ranem.Co za ludzie !

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Ja na wszelki wypadek zawsze nagrywam na video :)

Ja także nagrywam,ale mimo to od razu chcę obejrzeć ,więc chodze spać po nocach :)

użytkownik usunięty
Martin_Eden

W sumie ja też tak robię przez co reszta mojej rodziny ZAWSZE się wścieka, że oglądam "seriale" po nocach i jeszcze to nagrywam.... Ale co , nie wytrzymałabym do rana! :D

Dla mnie taka pora do chodzenia spać to normalka, chociaż czasem się nei wyśpię....
Ale bardziej wkurza mnie to, że nie puszczają tego od pierwszej serii! Na co oni liczą? Przecież oglądając od trzeciej, czy czwartej serii niektózy mogą nie wiedzieć o co chodzi! A ja bym chętnie obejrzała pierwszą i drugą!

Dla mnie taka pora do chodzenia spać to normalka, chociaż czasem się nei wyśpię....
Ale bardziej wkurza mnie to, że nie puszczają tego od pierwszej serii! Na co oni liczą? Przecież oglądając od trzeciej, czy czwartej serii niektózy mogą nie wiedzieć o co chodzi! A ja bym chętnie obejrzała pierwszą i drugą!

Dla mnie taka pora do chodzenia spać to normalka, chociaż czasem się nei wyśpię....
Ale bardziej wkurza mnie to, że nie puszczają tego od pierwszej serii! Na co oni liczą? Przecież oglądając od trzeciej, czy czwartej serii niektózy mogą nie wiedzieć o co chodzi! A ja bym chętnie obejrzała pierwszą i drugą!

Dla mnie taka pora do chodzenia spać to normalka, chociaż czasem się nei wyśpię....
Ale bardziej wkurza mnie to, że nie puszczają tego od pierwszej serii! Na co oni liczą? Przecież oglądając od trzeciej, czy czwartej serii niektózy mogą nie wiedzieć o co chodzi! A ja bym chętnie obejrzała pierwszą i drugą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones