PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40260}

Felicity

7,4 3 817
ocen
7,4 10 1 3817
Felicity
powrót do forum serialu Felicity

co się dzieje?

ocenił(a) serial na 9

Czy ktoś wie, dlaczego wszystko poblokowali na tym forum? Jak to tak ma wyglądać, to ja spadam.

Spooky_2

Faktycznie coś dziwnego zrobili z tymi wpisami.Przeciez nie było tam niczego niecenzuralnego.Chyba,że chodzi o ściąganie piosenek z internetu...Sam nie wiem.Z ciekawości zapytam czy nie masz przypadkiemn tego "ostatniego"(czyli 17 stego odcinka 4 serii)np.na VHS?

Martin_Eden

Ech, posusuwali dlatego, że udostępnialiśmy muzy, trzeba było napisać, że wysyłacie je tylko, aby zachęcić do zakupienia orginału i że usuniecie je po 24h, wtedy wszystko jest zgodne z prawem :] Ale to forum to i tak kiszka, za takie coś usuwac posty, jakby tajemnicą było, że i tak znikły procent polaków kupuje e-muzyke... Niski poziom, można by powiedzieć żenada.

mrfire

A i zapomniałem dodać, że w zwiąsku z soundtrackiem piszcie na sk8lisu@interia.pl! Oczywiście wszystko na wyżej wymienionych zasadach (lol2)

ocenił(a) serial na 9
Martin_Eden

Niestety, nie nagrałem siedemnastki. A zablokowanie wpisów tak póżno i bez żadnego wyjaśnienia z powodu tego nieszczęsnego jednominutowego kawałka to rzeczywiście żenada.

Spooky_2

Spooky czy możesz podać mi swojego maila?Przeczytałem Twoją wypowiedź odnosnie Szwecji i oglądania tam "Felicity" i chciałem Ci odnosnie tego zadać pare pytań.A tak na marginesie,to świetnie o tym napisałeś.

ocenił(a) serial na 9
Martin_Eden

Dzięki, mnie też się podobało to, co napisałem :) Mój mail to chimera@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones