PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348343}
4,4 247
ocen
4,4 10 1 247
Filmweb Offline 2006
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2006

fotki w real size

ocenił(a) serial na 10

a czy mozna umiescic gdzies owe fotki w rozmiarach niezmodyfikowanych? jakis rapidshare czy co. mysle ze sporo z nas chcialoby zachowac kilka conajmniej w swoich domowych kolekcjach :)

katrol

podpisuję się oboma rękami, nogami i jeszcze w zębach trzymam długopis!!:)

ocenił(a) serial na 10
Pyzdra

jesli dobrze pamietam, Pyzdra to "Człowiek Legenda", czy tak? :):)

katrol

tak! kurcze.. jeszcze chwila i zacznę być charakterystyczny:P

ocenił(a) serial na 10
katrol

Katrol, nie zakładaj oddzielnych wątków, jest rekord do pobicia. ;-P

ocenił(a) serial na 10
katrol

Ufff, ale ich bardzo duuuużo będzie. Myśleliśmy o tym, żeby chętnym wypalić je na CD i wysłać pocztą. Ale to i tak dopiero w sierpniu, bo na czas festiwalu Nowe Horyzonty redakcja pustoszeje i cieżko będzie to zorganizować. Ale fotki mamy i ich nie kasujemy.

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

aha, no ja wlasnie domyslalem sie ze tego moga byc ilosci ogromne, choc liczylem ze cale archiwum w 100 megabajtach sie zmiesci. ale jesli nie kasujecie to licze ze jakos to madrze rozwiazecie i cierpliwie czekam. pomysl z cd jest dobry choc bedzie bardziej czasochlonny i pochlonie jakies srodki. w kazdym badz razie chetni napewno beda :)

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Jeśli dziś tacy ugodowi jesteście, to wydrukowalibyście może Katrolowi ID z Jego facjatą, bo rozpaczał, że nie będzie miał na pamiątkę takiego, jak sobie wymarzył.

ocenił(a) serial na 10
Klee

Nie ma sprawy. Katrol, tylko podeślij to foto i masz ode mnie cyfrowe ID gratis. :)

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

hehe, nieee no, az tak upierdliwy to ja nie jestem, juz sie przyzwyczailem do tego, ktore otrzymalem :) szczegolnie ze jest calkiem cool ;) a Klee maciwoda niech spada wielbic Marlona ;)

ocenił(a) serial na 10
katrol

Marlóna to ja mogę co najwżyej schrupać :-P, jak ciasteczko. A Ty to byś chociaż Naczelnego nie kokietował, wszak On żonaty, i to jeszcze jak żonaty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones