miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Filmweb Offline 2012

2012
39h 5m
6,7 132
oceny
6,7 10 1 132
10 4
oceny krytyków
Społeczność cenionego serwisu filmowego uczestniczy w przedpremierowych pokazach najnowszych produkcji i bawi się do białego rana. Zobacz pełny opis
Filmweb Offline 2012 zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
Relacja wideo
Offline 2012
Zgodnie z obietnicą prezentujemy Wam relację wideo z tegorocznego zlotu Filmweb Offline. Impreza odbyła się w dniach 28 i 29 września w Warszawie. Choć jedni bawili się krócej, inni dłużej, mamy nadzieję, że wszyscy miło wspominają zlot i już wyczekują kolejnego, który oczywiście odbędzie się w przyszłym roku. 2012-10-02T16:26:15 PT2M32S https://fwcdn.pl/webv/90/09/29009/grupowe.29009.4.jpg

"Jedna z najlepszych produkcji wszech czasów", "najlepsza impreza, na której byłem" to tylko niektóre z komentarzy słyszanych po zakończaniu zeszłego sezonu. Z dumą mogę stwierdzić, że to jedyne polskie przedsięwzięcie, pod którym mogę się podpisać i z radością brać w nim udział. Z niecierpliwością czekam na tegoroczną edycję!

Seanse filmowe siódmego zlotu użytkowników Filmwebu uczestnicy mogli obejrzeć w warszawskim kinie Atlantic. Natomiast oficjalna (tzn. sobotnia) impreza odbyła się na piętrze pobliskiej restauracji Sioux.
Ku wielkiemu niezadowoleniu uczestników zlotu "Cafe Szuflada" znana z "Offline 2011" przestała istnieć.
Tradycja Filmweb Offline została podtrzymana: na zlot przybyli użytkownicy z oraz spoza Warszawy. Został pobity jednak rekord ilości kilometrów, jakie przyjezdni musieli pokonać. Wszystko to dzięki Shemkowi, który dotarł z Anglii oraz Ankabanethowi, który przyleciał w dzień rozpoczęcia zlotu prosto z Norwegii.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Uczestnicy imprezy, czyli my - userzy - powinni widnieć jako obsada tego surrealistycznego szpiegowskiego dramatu erotycznego...

Osamotniona koszula w rozmiarze XL tęskni za właścicielem. Jeżeli ktoś zauwazył po Offlinie brak koszuli i chciałby ją odzyskać, proszę o kontakt.

Bo coś cicho o tym.

chyba jeden z lepszych

ocenił(a) serial na 10

czy wszystkie jednostki podrzędne i nadrzędne dotarły bezpiecznie do domów? ;)

Wypisujmy wszystkie filmy muzyczne, które są dziwne, zaskakujące, albo po prostu po****ne.
Moje propozycje:
Repo! The Genetic Opera,
Devil's Carnival.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones