MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

Filmweb Offline 2012

2012
39 godz. 5 min.
6,7 131
ocen
6,7 10 1 131
85
chce zobaczyć
Społeczność cenionego serwisu filmowego uczestniczy w przedpremierowych pokazach najnowszych produkcji i bawi się do białego rana. Więcej Mniej
Filmweb Offline 2012 zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
Relacja wideo
Offline 2012
Zgodnie z obietnicą prezentujemy Wam relację wideo z tegorocznego zlotu Filmweb Offline. Impreza odbyła się w dniach 28 i 29 września w Warszawie. Choć jedni bawili się krócej, inni dłużej, mamy nadzieję, że wszyscy miło wspominają zlot i już wyczekują kolejnego, który oczywiście odbędzie się w przyszłym roku. 2012-10-02T16:26:15 PT2M32S https://fwcdn.pl/webv/90/09/29009/grupowe.29009.4.jpg https://fwcdn.pl/video/wideo_relacja/offline2012.vp9.480p.webm

"Jedna z najlepszych produkcji wszech czasów", "najlepsza impreza, na której byłem" to tylko niektóre z komentarzy słyszanych po zakończaniu zeszłego sezonu. Z dumą mogę stwierdzić, że to jedyne polskie przedsięwzięcie, pod którym mogę się podpisać i z radością brać w nim udział. Z niecierpliwością czekam na tegoroczną edycję!

Seanse filmowe siódmego zlotu użytkowników Filmwebu uczestnicy mogli obejrzeć w warszawskim kinie Atlantic. Natomiast oficjalna (tzn. sobotnia) impreza odbyła się na piętrze pobliskiej restauracji Sioux.
Ku wielkiemu niezadowoleniu uczestników zlotu "Cafe Szuflada" znana z "Offline 2011" przestała istnieć.
Tradycja Filmweb Offline została podtrzymana: na zlot przybyli użytkownicy z oraz spoza Warszawy. Został pobity jednak rekord ilości kilometrów, jakie przyjezdni musieli pokonać. Wszystko to dzięki Shemkowi, który dotarł z Anglii oraz Ankabanethowi, który przyleciał w dzień rozpoczęcia zlotu prosto z Norwegii.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych