miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Filmweb Offline 2013

2013
6,3 151
ocen
6,3 10 1 151
Warszawa, rok 2013. Podczas wrześniowego weekendu spotykają się użytkownicy znanego portalu internetowego, by wspólnie oglądać filmy, rozmawiać i pić zimne piwo. Zobacz pełny opis
Filmweb Offline 2013 zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
Relacja wideo
OFFLINE 2013
W piątek i sobotę w Warszawie odbył się zlot użytkowników Filmwebu. Podczas OFFLINE 2013 zobaczyć można było trzy filmy w kinie Atlantic: "Najlepsze najgorsze wakacje", "Pietę" i "Labirynt". A w sobotę wieczorem rozpoczęła się trwająca do rana impreza w restauracji Sioux. Zobaczcie, co się działo. 2013-09-30T15:47:20 PT2M36S https://fwcdn.pl/webv/18/53/31853/grupowe_offline2013_zaslepka.31853.4.jpg
Na razie nikt nie dodał opisu do tego serialu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis serialu
Seanse filmowe ósmego zlotu użytkowników portalu Filmweb, uczestnicy oglądali w warszawskim kinie Atlantic. Natomiast oficjalna (tj. sobotnia) impreza odbyła się na piętrze pobliskiej restauracji Sioux.
Pierwsze spotkanie użytkowników odbyło się w piątek już po godzinie 18-tej, mimo że seans filmu "Najlepsze najgorsze wakacje" rozpoczynał się dopiero o 21. Zagorzali amatorzy filmwebowych spotkań zebrali się pod kinem "Atlantic", by wspólnie udać się do pobliskiego lokalu "Huśtawka". Dzięki "znakomitej" orientacji w terenie Pana Przewodnika, prosta z pozoru droga do baru, okazała się być trudnym do przejścia labiryntem.
Po piątkowym seansie w kinie "Atlantic" grupa użytkowników udała się na nieoficjalne świętowanie rozpoczęcia zlotu. Pierwsze kroki skierowano do "Bordo" (choć Beeshop uparcie utrzymywał, że restauracja nazywa się "Bardo"), gdzie filmwebowiczów zaprowadzili nieco bardziej rozeznani w Stolicy użytkownicy. Zasługi za bezbłędne znalezienie właściwej drogi przypisane zostały Beeshopowi. Następnie grupa udała się do tzw. Pawilonów, które opuszczono dopiero z powodu zamknięcia lokalu. Wtedy rozpoczęło się poszukiwanie "kebsona" w okolicach dworca Warszawa Centralna...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

kto to zaakceptował? :>

ktoś wie ?

fotki

ocenił(a) serial na 5

artystyczne czarno-białe focie będą dostępne na moim fb
co prawda nie tak dobre jak Miłosza, który pogrzebał kilka karier politycznych...

jak mnie kto nie ma na fb, to szukać w znajomych Miłosza lub Czarka (tak, podaję imiona, a nie
nicki - nicki są dla tych sępów co przyszły tylko na darmowe filmy i się nie...

Dżastin!
<głosujcie>

Nareszcie zadowalający poziom filmów, bo dwa z trzech bardzo mi się podobały. "Pieta" niestety nie do końca w moim guście, ale nie szkodzi :-)
Poza tym jak zwykle bardzo pozytywna energia w czasie seansu. W rolach głównych oczywiście Pan Beeshop i Pan Pirania :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones