Final Space
powrót do forum 3 sezonu

Olan Rogers poinformował na twitterze że Adult Swim postanowiło anulować jego serial.
https://twitter.com/FinalSpace/status/1436328619048067086

ocenił(a) serial na 10
TenNoJakMuTam

Nie Adult Swim a Warner Bros / TBS - tak dla ścisłości...

ocenił(a) serial na 8
przemek_allegro

Przed każdym odcinkiem jest "Netflix Serial Oryginalny". Nie czaje tych koneksji między wytwórniami :-D

BaniaPFDQ

Netflix oznacza jako "swoje" produkcje, do których ma wyłączne prawa do dystrybucji na danym rynku. "Kung Fu Panda" była chyba tak oznaczona w Chinach, dla przykładu.

ocenił(a) serial na 8
TenNoJakMuTam

Nie czaje. Po co zrobili na końcu 3 sezonu tak, że ewidentnie miała być kontynuacja?
Oglądalność mała, czy co?

ocenił(a) serial na 9
BaniaPFDQ

Właśnie skończyłem oglądać S03 i po takim cliffhangerze razej spodziewałbym sie kontynuacji, a tu prosze..

BaniaPFDQ

z dużym prawdopodobieństwem mogło być tak, że twórca serialu został poinformowany o anulowaniu jego serialu już po fakcie tj. gdy było za późno na wprowadzenie jakichkolwiek zmian w scenariuszu .....

generalnie serial miał wysokie oceny i - jak na moje - całkiem przyzwoitą oglądalność. kto ich tam wie...

TenNoJakMuTam

For f*** sake. Pierwszy serial, który od dawna mnie wciągnął na Netflix a teraz wszystko jest anulowane. Ogólnie wychodzi na to, że nie opłaca mi się oglądać niczego, bo wszystko co mi się spodoba to anulują...

ocenił(a) serial na 7
TenNoJakMuTam

Mi to się bardzo podobał 1 sezon, a drugi i trzeci tylko ok, także coraz gorzej, z jednej strony cieszę się, że skasowali, ale skoro nie zamknęli wątków to bez sensu i trochę w sumie szkoda.

ocenił(a) serial na 7
TenNoJakMuTam

A tutaj macie jeszcze jego komentarz https://youtu.be/bFg3ljZF2kA

ocenił(a) serial na 10
TenNoJakMuTam

Update na Twitterze od twórcy serialu mówi, że będzie popychał TBS / Warnera do kontynuacji historii w ten czy inny sposób – film, komiks, cokolwiek.

Osobiście uważam, że choć chciałoby się więcej odcinków, film wcale nie byłby też złą opcją. Ale taki co najmniej dwugodzinny. Ale jak Firefly. Taki dobry. Jak reszta serialu.

TenNoJakMuTam

Mamma mia, a właśnie oglądnąłem końcowy odcinek. Taki fajny serial i go anulowali i to w tak złym momencie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones