PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438916}

Fineasz i Ferb

Phineas and Ferb
7,6 28 880
ocen
7,6 10 1 28880
Fineasz i Ferb
powrót do forum serialu Fineasz i Ferb

Sens

ocenił(a) serial na 2

Czy jest tego jakiś sens?Na jakieś podstawie to zrobili? 2/10 Cała fabuła jest nie do wytrzymania.

filmaniak2

Popieram w 100%! :

ocenił(a) serial na 10
Gangelus

co bezsensownego

ocenił(a) serial na 1
filmaniak2

bezsensowna kreskówka i do tego z brzydkimi postaciami. Że ja kiedyś takie coś oglądałem :/

ocenił(a) serial na 10
Grobir001

co bezsensownego?

ocenił(a) serial na 1
John0000000000

W każdym odcinku znika budowla Fineasza i Ferba, Fretka się wkurza a jak mama wraca to wszystko znika!!!!
Żałuję, że sobie przesiadywałem przy tym całym Disney Channel. Dobrze bynajmniej, że nie przełączyłem na Cartoon Network, Nickelodeon, BBC CBeebies, Mini Mini itp.
Lepiej dla mnie jest odkrywać dużo starych animacji przez internet zamiast przełączać na te nowoczesne kreskówki z dziwolągami czy z brzydkimi postaciami i seriale młodzieżowe zalatujące kiczem i żenującym humorem lecące na kanałach, które wymieniłem.

ocenił(a) serial na 10
Grobir001

Czy Fineasz i Ferb zasłużyli na 1? Fineasz i Ferb to bajka dla dzieci a trudno mi powiedzieć ile masz lat. Mimo to ta bajka ma jedno główne przesłanie które jest jednym z najlepszych jakie można przekazać grupie wiekowej 5-12 wiec nie widzę powodu dla których dałeś 1. Skreślanie bajek bo są nowe nie ma sensu bo bajka to bo bajka i jest przeznaczona dla nowych dzieci. Ty pewnie jesteś starszy od docelowe grupy odbiorczej i szukasz czegoś co będzie na twoim poziomie intelektualnym. Pewnie powinieneś przejść do filmów/seriali z aktorami bo pewnie już wyrosłeś z bajek.

ocenił(a) serial na 1
John0000000000

Ja oglądam stare animacje, które są przeznaczone dla dzieci a Fineasz i Ferb to jakieś dziwolągi no i ta grafika wszędzie są jakieś trójkąty np. na drzewie lub na ścianach...

ocenił(a) serial na 10
Grobir001

Czy kształty czasami oparte np na trójkątach degradują bajkę do oceny 1. Jedyne trójkąty jakie zauważyłem to głowa fineasza i Dundersztyca. Mimo to po obejrzeniu tej bajki nie chce dźgać się widelcem w oczy. Ta bajka nie ma jakichś dziwnych kształtów jedyne co to wynalazki co można zrozumieć.

Czy ta bajka zasługuje na 1 i czy "trójkąty wszędzie" to taki problem? bo trochę się uczepiłeś nowych bajek

użytkownik usunięty
filmaniak2

Nie ma sensu, odcinki mają podobny pomysł.
1. Są sobie w ogrodzie Fineasz i Ferb i wymyślają pomysł.
2. Potem się ciekawią gdzie jest Pepe.
3. Pepe dostaje misję, i co robi złego dr. Dundersztyc.
4. Fineasz z Frebem robią wynalazek, a Fredka się wkurza.
5. Testują wynalazek.
7. Pepe próbuje pokonywać Dr. Dundersztyca, jeden raz się nie udaje, drugi raz.
8.Fineasz patrzy że Pepe przyszedł
9. Fredka się skarzy, ale wynalazek znika przez dzieło dr. Dundersztyca.
Koniec. W tym stylu dzieją się odcinki

ocenił(a) serial na 10

HEHE macie 5 lat i myślicie że umiecie obsługiwać internet jakie to słodkie

użytkownik usunięty
John0000000000

Co? To moje zdanie, co ty masz to tego? I po cholerę się chwalisz że "bug" nie istnieje? Popraw ortografię trochę, bo jeśli napisałeś Bóg przez otwarte, to mocno razi. A, i co ma moja opinia do obsługiwania internetu? Pewnie nie wiesz co to HMTL, bo widzę że mam doczynienia z może gimnazjum albo z podstawówką.

ocenił(a) serial na 10

Masz do czynienia z gimnazjum/podstawówką na codzień
śmieszy mnie fakt że jedyny błąd jaki jesteś w stanie pokazać to powtarzalność
śmieszy mnie też co oglądacie wiec pewnie macie 10 lat jakoś tak

użytkownik usunięty
John0000000000

A sam to oglądasz, kur** dorosły człowieku. "wiec pewnie masz 10 lat jakoś tak"
1. Polskie znaki
2. BÓG A NIE BUG
3. Po cholerę zachowujesz się jak idiota?
4. Czemu zacząłeś mnie atakować za moją opinię?
5. Wyjaśnij co to HMTL ("umiesz obsługiwać internet? jakie to słodkie.")
6. CO MA KUR** OPINIA DO KORZYSTANIA Z INTERNETU?
7. I n t e r p u n k c j a
8. Śmieszy mnie fakt że jeden z twoich błędów jaki jesteś w stanie pokazać to powtarzalność.
9. Jestem w liceum.

ocenił(a) serial na 10

Mam problem z polskimi znakami bo mam ustawiona angielski język na klawiaturze mi je wpisywać. Wiem jak się pisze bóg. To jest żart ze mi tłumaczysz drugi raz jak to pisać i co ty masz z tym HMTL (pewnie chodziło ci o html) a do tego cała ta rozmowa to jakaś autoparodia. Kogo interesuje interpunkcja w internecie ty piszesz w podpunktach bo ci łatwiej?

daj mi powody przez które ta bajka zasługuje na 2/10

użytkownik usunięty
John0000000000

Dobra, powody. Moje argumenty.
1. Nudna fabuła, mnie to nie ciekawi.
2. Powtarzalna, jak napisałem na górze, jeden był wyjątek w odcinku, kiedy szlaban dostali.
3. Nie ma to dla mnie sensu.
4. Coraz nudniejsze odcinki.
5. Nie ma tego klimatu, co były w starszych odcinkach.
Kiedyś gdy miałem 12 lat, to mi się to podobało, a teraz nie.

A, i jest coś takiego jak własne zdanie, jeśli ci się coś nie podoba, to po prostu nie wchodź w temat, bo i tak wiesz że większość z tobą się nie zgodzi.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10

A.wha wha whaaaaat?
A. Forum jest po to aby dyskutować a nie po to aby siedzieć cicho i obserwować pustkę lub przytakiwać sobie

5,4,3,2. zastanów się jaka jest grupa wiekowa do której ta bajka ma trafiać

4. oceniasz serie a nie nowy sezon

3. CO NIE MA SENSU ????? mógłbyś/mogłabyś napisać przypadkowe litery i twój podpunkt miałby tyle samo wpływu na wypowiedź

użytkownik usunięty
John0000000000

Teraz już nie chcę nic pisać, bo już mnie to nudzi.
Ostanie,
Fabuła nie ma sensu, tak jak założyciel tematu napisał.
Z nimi pogadaj jeśli się obudzą.

Wiem, 4/10 lat, ale i tak widać że młodsi już tego nie oglądają, jak byłem u znajomego, to jego młodszy brat to lubił, a teraz jak leci to na telewizji, przewija.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
filmaniak2

co bezsensownego jest w tej bajce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones