PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
2014 - 2023
7,5 45 tys. ocen
7,5 10 1 45396
6,1 11 krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

No więc jednak okazało się to, czego się obawiałem najbardziej, mianowicie twórcy serialu mają nas za idiotów. Już w pierwszej scenie dowiadujemy się, że oddanie całej Speed Force Hunterowi nie miało żadnego większego planu, tylko Barry po odzyskaniu Wally'ego uznał, że kłamcy idą do piekła i postanowił dotrzymać umowy. De facto gdyby nie naciągane uczucia do Caltlin Zoom mógł w poprzednim odcinku w jakieś 0,1 sekundy zabić wszystkich w Star Labs i zacząć sobie spokojnie terroryzować całą Ziemię-1 i absolutnie nic nie mogłoby mu w tym przeszkodzić. Według mnie hitem odcinka jest to, że przenikliwy Wally, który stwierdza, że "nie potrzeba geniusza, by się domyśleć" wiążąc wszystkie fakty stwierdza, że to Joe jest kluczem do postaci Flasha. Czy przypadkiem Wally nie był też w klubie muzycznym jak zabrali Jesse? Czyli Wally widzi Ojca, Iris, wszystkich znajomych/współpracowników Barry'ego, Barry jest jedynym nieobecnym z tej paczki, ale w zamian za to stoi chłopak ubrany w czerwony kostium o takiej samej posturze jak Barry, ale to za dużo żeby się domyśleć. Inna kwestia- czy Cisco nie mógł w taki sam sposób zamknąć przejścia, póki nie wymyślą sposobu na pokonanie Zooma, tylko czekają aż Hunterowi się znudzi u siebie i przyjdzie ich zabić? O planowanym mini wybuchu akceleratora już mi się nawet wypowiadać nie chce.

ocenił(a) serial na 7
butcher4

Wybuch akceleratora to szansa na Jessie Quick i Kid Flasha :D

ocenił(a) serial na 7
Jasiuuu7

To już chyba prędzej na Jessie, bo z tego co ludzie pisali Wally stał się speedsterem jak jechał autem napędzanym speed force i biorąc pod uwagę to nad czym pracuje w serialu, to pewnie tak się stanie w 3 sezonie ;> Tym bardziej, że nie widzę powodu dla którego Wally miałby być wtedy w Star Labs.

ocenił(a) serial na 7
butcher4

Wally stał się speedsterem odtwarzając wypadek Barry'ego. Dlatego myślę, że mógłby zostać wtedy speedsterem. A Jessie została speedsterką z powodu Velocity

ocenił(a) serial na 7
Jasiuuu7

A w komiksie też Vka doprowadzała do niszczenia komórek, czy w końcu opracowano zdrową recepturę?

ocenił(a) serial na 10
butcher4

Wczoraj wieczorem obejrzałem ten odcinek i moim zdaniem był dość przeciętny ,nawet słaby . 2 sezon miał wiele lepszych odcinków . Kilka rzeczy na + i na - "
Na + "_
- sceny ziemi 2 były dla mnie najlepsze . Spotkanie Catlin z swoim sobowtórem Killer Frost uwolnienie jej i próba zabicia Cat , I nagłe wejście Zooma . Mega efektowne i efekty specjalne też na wysokim poziomie .Kiedy przebiega przez nią jakby była ścianą i wbija lód w serce Frost .Chyba 3 razy przewinąłem ten fragment .
- Barry pomijając że jest idiotą bo w tamtym odcinku oddał moc Zoom -owi . Radził sobie w odcinku nieźle bez mocy . Nie narzekał , chociaż z drugiej strony sam sobie był winien . Przynajmniej wykonał pracę technika policyjnego , dawno nie widzieliśmy tego .
- Cieszę się że w tym odcinku wróciła Jessi , uważam że mogłaby na stałe być w zespole Flasha w tym bardziej kiedy nie ma Cat . W końcu to genialny naukowiec . Kibicuje jej i Cisco ale chyba nic z tego nie wyjdzie .
Na - :) Nie koniecznie że coś złe było tylko moje grymasy .:)
- Strój z jakimś stopem od Felki na jeden cios . Serio ???? Barry praktycznie nie potrafi się bić , walczyć , dobrze że mata w tym odcinku nie był wymagający , miał co prawda super siłę ale z każdym ciosem przemieniał się w dziadka .
- widzę że kolega co zrobił post już o tym wspomniał ale też o tym wspomnę , bardzo lubię ten serial ale robią z nas albo z bohaterów kompletnych bałwanów którzy nie potrafią połączyć dwóch kropek . Najpierw Patty ( doskonały detektyw :) która dopiero jak miała odejść z serialu przejrzała na oczy że Barry to Flash . W tym odcinku byłem prawie pewien że Wally będzie wiedział że Barry to Flash , ale oczywiście nie klapki na oczach jak koń w kopalnie węgla , ślepy .
Zoom go porwał bo wiedział że Flashowi na nim zależy , w Star Labs był jego Ojciec Iris Cisco prawie każdy oprócz Barrego tylko Flash który jest identycznej budowy ciała co Barry . Widać jak się nie ściągnie maski albo porazi iskrą to nikt w tym serialu się niczego nie domyśli .Powoli mnie to irytuje .

Ostatnia sprawa jak myślicie kogo trzymają w tej klatce ??? jak dla mnie to prawie na 90 % jest tam Jay prawdziwy bo po co by wystukał te litery Barremu zamiast słowa Hunter albo Zoloman . Wiem że są inne teorie jak Edi albo ojciec /Barrego Z E 2 ,ale moim zdaniem to raczej mało prawdopodobne .
Czekam na kolejne odcinki :) Niedługo finał . Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej po finale będzie trzeba czekać na 3 sezon :)

ocenił(a) serial na 7
Daniel_Kot

Co do prawdziwego Jay'a jak już pisałem w innym poście zostaje kwestia dlaczego nikt kto znał prawdziwego Jay'a nie zgłosił jego zaginięcia i tego, że jakiś gościu biegający jak struś pędziwiatr używa jego danych osobowych? Osoba w klatce mogła wystukać Jay dlatego, że pod takim imieniem znał Huntera i sądził, że on naprawdę nazywa się Jay Garrick. Ponadto Hunter powiedział do Barry'ego, że nigdy by nie uwierzył kto tam siedzi, a to że jest tam prawdziwy Jay nie byłoby jakoś specjalnie zaskakujące. Ja komiksów nie czytałem, ale ktoś pisał że to może być Bart, czy jak mu tam- to by mógł być dobry zalążek do nowego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
butcher4

W komiksach doprowadzała do śmierci ale usunięto ten "efekt uboczny"

ocenił(a) serial na 6
butcher4

Czyli już wiadomo po co to całkowicie durne, debilne i bezsensowne oddanie mocy Zoomowi... żeby twórcy zrobili kolejny wybuch akceleratora, by stworzyć trochę więcej metaludzi na kolejne dwa sezony...

ocenił(a) serial na 10
Meliona

Ha ha, to teraz będzie szansa na to, żeby Caitlin dostała swoje moce.Killer Frost is dead, więc nie widzę przeszkód.

ocenił(a) serial na 6
mario_1981

Na moce Caitlin bym nie liczyła, ona teraz siedzi przecież na E2 i wątpię, by wróciła przed wybuchem.

ocenił(a) serial na 10
Meliona

Fakt, zapomniałem.Ale może jednak kiedyś coś...

użytkownik usunięty
mario_1981

Cały wybuch bedzie skierowany na barrego...

ocenił(a) serial na 10

Aha, czyli mówiąc w skrócie, powtórzą cały ciąg zdarzeń, ale w warunkach czysto laboratoryjnych i z mniejszą skalą oddziaływania.A ja głupi myślałem, że będzie powtórka z rozrywki.

ocenił(a) serial na 10
Meliona

Czemu wątpisz? zoom zabrał ją z powrotem na E1. wielki "podbój" kolejnej Ziemii pewnie zechce zacząć od Central City więc jest szansa że Caitlin tam będzie ;)