PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96157}

Flintstonowie

The Flintstones
7,2 26 615
ocen
7,2 10 1 26615
7,4 7
ocen krytyków
Flintstonowie
powrót do forum serialu Flintstonowie

to jest rewelacja!!

ocenił(a) serial na 9

Największe dzieło Hanny Barbery. Miodowe lata, tyle że rysowane. No i równie dobre 9/10

użytkownik usunięty
KiKfilmOWIEC

Masz rację ... Znaczy masz rację pod względem miodowych lat, które pewnie zostały zrobione na podstawie tego ...

ocenił(a) serial na 8
KiKfilmOWIEC

Znaczy, chciałeś powiedzieć, Honeymooners, tyle, że rysowany

ocenił(a) serial na 9
rozkminator

Odpowiedź po czterech latach xD. Wtedy nawet nie wiedziałem, że oryginalni Flintstonowie byli kiepscy, dopiero polscy scenarzyści zrobili z nimi porządek i zasypali porządnymi żartami.

ocenił(a) serial na 8
KiKfilmOWIEC

E..? oryginalni Flintstonowie są świetni, tylko trzeba znać realia w jakich powstawali. Polscy t ł u m a c z e wprowadzili sporo żartów i nawiązań do n a s z y c h realiów, stąd pewnie osobom mniej obeznanym nasza wersja wydaje się atrakcyjniejsza. Ponownie zwracam uwagę, że zarówno Flintstonowie jak i Miodowe Lata to spadkobiercy Honeymooners, serialu jeszcze z lat 50-tych.

ocenił(a) serial na 9
rozkminator

Pewnie masz rację, ja się sugerowałem tylko opinią Nostalgia Critica, który Flintstonów skrytykował, a że często się z nim zgadzam, to po prostu przyjąłem to do wiadomości i nawet się nie zastanawiałem, bo i tak uwielbiam polską wersję i tego nic nie zmieni.

ocenił(a) serial na 8
KiKfilmOWIEC

Mam podobnie jeśli chodzi o zgodność z NC, ale jednak pozostawiam sobie pewien dystans do jego opinii, bo w końcu nie jest alfą i omegą. Choćby w tym względzie, bo i wersję oryginalną i polską - lubię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones