Fundacja (2021)
Fundacja: Sezon 1 Fundacja sezon 1, odcinek 2
odcinek Fundacja (2021)

Przygotowanie do życia

Preparing to Live 1h 1m
6,9 389
ocen
6,9 10 1 389
Fundacja
powrót do forum s1e2

Drugi odcinek jest podzielony na dwa wątki i mam wrażenie, że pisało go dwóch różnych scenarzystów.

Z jednej strony mamy wątek imperatora, który jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z pierwszego odcinka. Wydarzenia dzieją się w sensowny sposób i lepiej poznajemy bohaterów tego wątku.

Drugi wątek jest praktycznie całkowicie oderwany od pierwszego odcinka. Wydarzenia w nim zawarte po prostu się dzieją. Główna bohaterka jest na statku, ma chłopaka i jest w ciąży. Jak to wszystko się stało? Nie wiadomo. Nic nie jest nam wyjaśniane, na ekranie pojawiają się jakieś losowe postacie o których nic nie wiemy. Głowna bohaterka w dalszym ciągu jest najmądrzejsza i wie wszystko najlepiej. Żeby być uczciwym to podczas symulacji jej drużyna zginęła, ale to niebyła jej winna tylko członków ekipy bo nie wykonywali jej poleceń. A na końcu ginie profesor i mam to gdzieś, bo przez te dwa odcinki nawet nie zapamiętałem jak się nazywa.

Jak na razie jest bardzo średnio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones