Fundacja
powrót do forum 1 sezonu

Serial nakręcony z niesamowitym rozmachem. Przepiękna sceneria zapierająca dech w piersiach. Widać, że Apple wpakował ciężkie miliony dolarów w genialnych grafików komputerowych i scenarzystów. Nie dotrwałem jednak do końca pierwszego odcinka przez wylewający się z ekranu nachalny toksyczny sosik ideolo. "Fundacja" od Apple smakuje mi jak truskawki z moczem (nie, nie jadłem, tylko tak to sobie wyobrażam). Jednak o gustach się nie dyskutuje i komuś się to może podobać. Ja wyłączyłem odtwarzanie i zrezygnowałem z subskrypcji Apple TV. Jakoś mi się teraz lżej zrobiło.

ocenił(a) serial na 4
Tomasz_910

Dojechałem do 3go odcinka i odpadłem.

ocenił(a) serial na 10
EM_DZI

Też mnie to raziło w kilku innych produkcjach ale w tej nie. Może dlatego że nie czytałem książki, choć podobno tam wszyscy są rasy mieszanej. Demerzel jako kobieta robot bardzo mi pasuje.

ocenił(a) serial na 4
majkiman

Wiesz co razi ? to że robią to tak nachalnie.

ocenił(a) serial na 8
Tomasz_910

Jestem po 6 odcinku i jeszcze nie było wątku lgbt więc jeżeli jedyny zarzut to zbyt wiele kobiet w rolach głównych to nie ma co dramatyzować ... A serial prezentuje się znakomicie. Różnice co do książki mobilizują mnie tylko do jej przeczytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones