PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125073}

Gęsia skórka

Goosebumps
7,5 14 059
ocen
7,5 10 1 14059
6,8 4
oceny krytyków
Gęsia skórka
powrót do forum serialu Gęsia skórka

jaki waszym zdaniem byl najlepszy odcinek..???

XXXD

Powyższy wpis to była lekka ironia oczywiście. Lucas miał swoją wizję, może nie do końca wyszło tak jak miało wyjść ale pomimo tego stworzył coś niesamowitego. Części od 1-6 są po prostu dla mnie świetne.

achf

Spokojnie u mnie to też nie było całkowicie na poważnie ;)
Pozdrawiam.

143michal

Nie oglądałam wiele.Ale według mnie najlepsze są : Pstryk ,Ostrożnie z życzeniami ,straszliwa maska

143michal

Ten o krwii potwora. W sumie to były dwa odcinki. Najlepsze jest to, że to jedyny jaki pamiętam ale wiem, że był moim ulubionym. Najlepszym dowodem na to jest to, że oglądałam ten serial ostatni raz jakieś 10lat temu. Miałam wtedy sześć lat.

ocenił(a) serial na 7
143michal

odcinek o krasnalach ogrodowych, które ożywały w ciemnościach, natomiast przy świetle zastygały w bezruchu okropność :D

ocenił(a) serial na 9
143michal

Najlepsze chyba są "Płacz kota", ten o lalce Slappym, ten o masce, która przyrastała do twarzy i ten o dziewczynce, która podejrzewała, że jej sąsiad jest duchem, a okazało się, że jest na odwrót. Pamiętam, że jak byłam mała to wiele razy śniły mi się koszmary z motywami z tych odcinków. I do teraz jakoś tak niespecjalnie lubię nosić maski :P

ocenił(a) serial na 6
143michal

"mój stary jest rośliną" i "obóz"

użytkownik usunięty
143michal

nie wiem do końca bo mało widziałem, ale mi się podobało, o tej masce, która nie mogła zejść, oraz o laleczce Slappy, która znęcała się nad tą dziewczynką xD Amy

ocenił(a) serial na 10
143michal

O aparacie fotograficznym,który przepowiadał przyszłość sfotografowanych osób tzn. przedstawiał ich śmierć.

143michal

Liczę na waszą pomoc. Był taki jeden odcinek, który zapadł mi w pamięć o znikającej wieży czy jakimś domu, w którym mieszkał jakiś bohater z komiksu i potrafił się rozciągać. Nie pamiętam za cholerę tytułu, a chciałbym go jeszcze raz obejrzeć :D

143michal

Ja pamiętam 4 odcinki, które mi się spodobały a o których chyba nikt tu nie pisał:
1) o chłopaku i dziewczynie uciekającym przed ufo, gdzie na końcu się okazało że dziewczyna lub chłopak jest UFO, (kosmici byli przedstawieni jako twarze bez oczu, uszu,ust)
2) o chłopaku w którym kosmici dostrzegli swojego przywódcę i rozprzestrzeniali się za pomocą ciastek sprzedawanych w szkole, na końcu chłopak widząc już że każdy był kosmitą sam zjada ciastko i się nim staje
3) o drzewie przemian gdzie człowiek jest w stanie zamienić się w psa
4) o podmienianych w szkole dla trudnej młodzieży dzieciach, które wracały do rodzin, a one cieszyły się, że te się uspokoiły nie wiedzac że to klony

143michal

mój ulubiony to ,,Duch z Naprzeciwka'' :)

ocenił(a) serial na 9
143michal

Kojarzy ktoś serial, który był chyba transmitowany tuż przed albo tuż po Gęsiej Skórce? Tematyka podobna ale nie chodzi o "Czy Boisz Się Ciemności" Pamiętam, że główny bohater kolekcjonował przedmioty z każdej przygody. Pamiętam, że w jednym odcinku wylądował w jakimś budynku z którego nie mógł wyjść, ponieważ drzwi ciągle mu się oddalały. Aby wyjść użył wtedy wędki żaby przyciągnąć drzwi i wyjść z tego budynku. Do swojej kolekcji dołączył spławik. W każdym odcinku nowa inna historia...
Był jeszcze jeden odcinek o płycie winylowej z hipnotyzująca muzyką. Puszczając ją od tyłu słychać było głos "nienawiści". Więcej szczegółów nie pamiętam :(

liver87

może to 'Eerie Indiana'

ocenił(a) serial na 9
anna123_7

Dzięki anna123_7, to jest to :)

ocenił(a) serial na 7
143michal

Jak dla mnie śmiertelna maska super tona halloween

ocenił(a) serial na 7
143michal

Gęsia skórka straszna maska o dziewczynce Carrie bet co kupiła straszna maskę na halloween

Rafal350a

Carly Beth a nie Carrie. Horrory ci się pomyliły. Carrie to King napisał ( i film też był).
Mało który nie był moim ulubionym, także łatwiej byłoby mi te słabsze wymienić, ale nie bedę odbiegał od tematu... Najlepsze : Straszliwa maska, Zegar z kukułką, witamy na obozie koszmarów, Nie wchodźcie do piwnicy, Psia przygoda, zdjęcie przepowie ci..., Noc w wieży strachu, Ostrożnie z życzeniami, Nie przestraszysz mnie, Nawiedzona plaża, Atak dyniogłowych, Straszliwa maska II, Oddech wampira, Jak zabić potwora, Glut zjadający, Luzak z luzackiej ulicy, mój najlepszy przyjaciel jest niewidzialny, Dom bez wyjścia, Nie śpij, Pstryk, Szczekający duch, Horrolandia, Nawiedzony dom gier, Niesamowite mrówki, Duch z sąsiedztwa, Płacz kota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones