Głowa rodziny
powrót do forum 4 sezonu

SEZON 4 RUSZYŁ

ocenił(a) serial na 8

Zachęcam do oglądania nowych odcinkow z sezonu czwartego. Do tej pory ukazaly sie dwa odcinki, ktore trzymaja poziom poprzednikow serii. Sa naprawde dobre, styl FG jednym slowem. Posiadam wszystkie odcinki serii, rowniez te nowe. Jesli ktos ma ochote porozmawiac o FG zapraszam na gg 5686047.

ocenił(a) serial na 10
wojtek_5

dobrze zobaczyc znowu Stewie'go wyszywajacego swoje "Die Lois" :), jest pare przegiec w tych dwoch odcinkach, mam nadzieje ze dalej bedzie lepiej, ale jest tez pare swietnych gagow, np. Meg, ktora ma wszystko co jej potrzeba w swoim pokoju i parodia "Stowarzyszenia Umarlych Poetow", a i pamietajcie chrzescijanie nie wierza w grawitacje, mozna to wykorzystac hehe

ocenił(a) serial na 10
wojtek_5

ja mam już 3 nowe odcinki są super. O jakich przegieciach mówisz?

ocenił(a) serial na 10
Yesh

hmm.. moze odwyklem od tego specyficznego poczucia humoru. Kiedy Peter uderza w drzewo, Lois go opieprza, a ten se czyta komiks hehe, wydalo mi sie to zbyt przerysowane, ale pewnie takie ma byc, no i kawalek ze Stewiem udajacym przed policjantem "zywe zwloki", takie sobie...
a trzeci odcinek to juz prawdziwy "Family Guy", z sasiadami Griffinow, Peter robiacy kolejna durna rzecz, ktora mu jak zwykle wychodzi na dobre i to zakonczenie, niezle, niezle :)

wojtek_5

3 nowe odcinki online, które każdy może sobie obejrzeć.
Jedyne czego potrzeba to nowa wersja winampa do ściągnięcia na www.winamp.com i dobre, przepustowe łącze.
Po włączeniu winampa, uruchamiamy opcję media library, w zakładce "internet tv" wpisujemy w wyszukiwarce frazę family guy, wybieramy z listy pozycję " the freakin sweet family guy stream!"
Jedynymi mankamentami jest tutaj kiepska jakość obrazu ( choć oglądane z większej odległości nie przeszkadza aż tak bardzo) i wymagana znajomość angielskiego.

Zanzibarre

Aha, i jeszcze jedno ( przepraszam za spam).
Podobne "imprezy" z pojawianiem się nowych odcinków komercyjnych seriali telewizyjnych w internecie, zwyczajowo nie trwają zbyt długo. Więc należałoby się spodziewać, że mniej więcej za tydzień czy dwa, cała rzecz będzie ledwie ulotnym wspomnieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones