PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745636}

Gdzie jest mój agent?

Dix pour cent
7,7 3 617
ocen
7,7 10 1 3617
8,0 3
oceny krytyków
Gdzie jest mój agent
powrót do forum serialu Gdzie jest mój agent?

Bardzo dobry serial. Właściwy tytuł: Call My Agent ! Dix pour cent! Gdzie jest mój agent!

robin2003

Faktycznie świetny serial, doskonałe aktorstwo - można się żzyć z bohaterami. Fajnie, lekko ale bez błazenady prowadzona fabuła.Sezon drugi - równie dobry. Aż dziw bierze, że ma tak niską popularność.

ocenił(a) serial na 7
ifaska

Chyba dlatego, że spoza angloamerykańskiego kręgu kulturowego. Trudno się takim produkcjom przebić do masowego odbiorcy. Tylko Skandynawowie jeszcze jakoś sobie radzą.
A serial przepyszny, wartka akcja, sympatyczni bohaterowie, bez klisz.

M_G_

Francuzi również jakoś tam dają radę, szczególnie w filmach, przede wszystkim komedie kryminalne. Serial to pewne novum w ich wykonaniu.

ifaska

Poza Netflixem trudny do zdobycia...

ocenił(a) serial na 7
robin2003

Super serial, zabawny, z dobrymi aktorami, naprawdę wart poświęconego mu czasu. Jakieś wieści czy będą kontynuować?

erytrea

Premiera 3 sezonu 14 listopada na France 2.

ocenił(a) serial na 7
Marta_Lubojanska

dzięki za info, ciszę się że jest kontynuacja, niestety nie znam francuskiego, mam nadzieję, że Netflix szybko przetłumaczy :)

ocenił(a) serial na 8
robin2003

Właściwy tytuł to "dziesięć procent"

ocenił(a) serial na 8
robin2003

Faktycznie, bardzo miłe zaskoczenie. Serial czasem przesadza z elementami komediowymi, ale jako całość to wypada bardzo sensownie. Truskawkę na torcie stanowią na pewno gościnne występy znanych aktorów. W pierwszym sezonie jeszcze średnio ich kojarzyłem, ale już w kolejnych no to faktycznie czołówka. Szkoda, że Lambert tak krótko był. Jakby im się udało Cassella do jakiegoś odcinka zaprosić, to by był obłęd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones