PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010999}

Gen V

7,1 10 115
ocen
7,1 10 1 10115
6,8 6
ocen krytyków
Gen V
powrót do forum serialu Gen V

Na razie bardzo średnio. Chlanie, ruchanie, ćpanie. Nierealistyczne, uproszczone rozterki i przesadnie dynamiczne wymuszone relacje pomiędzy bohaterami nie mającym za grosz instynktu samozachowawczego, samoświadomości i rozsądku.

Nie mówię o wszystkich oczywiście, Cate i Andre coś tam się starają nie być kompletnie odrealnieni, Emma da się lubić. Natomiast o co właściwie chodzi Głównej bohaterce Czy Jordan trudno mi zrozumieć. Próżno tu szukać postaci mogących stać obok Homelandera czy Butchera. Na plus cameo Tek Knighta, ale na koniec też zdecydowanie za łatwo dał się zaorać.

ocenił(a) serial na 3
MINTOR1994

Z Gen V jest ten problem, że ma wszystkie złe elementy The Boys, ale nie daje nic ciekawego czy nowego w zamian.
Chociaż sorry, nawet najsłabszy odcinek oryginału, stoi ze 2 półki wyżej niż to.
Tutaj od samego początku nawet nie ma ani jednej interesującej postaci, wszystkich ma się po prostu w dupie.

MINTOR1994

Teen drama? Czyli to jest serial wyłącznie dla nastolatków? Dorośli powinni omijać?

ocenił(a) serial na 4
per333

Czy serial z motywami takimi jak "Chlanie, ruchanie, ćpanie", wulgarnym językiem i niemałą dawką gore wydaje Ci się czymś zaadresowanym dla nastolatków? Niby nie, ale sporo z nich na pewno z chęcią by zerknęło jak starzy nie patrzą.

MINTOR1994

W dzisiejszych czasach, gdy większość gier komputerowych zawiera sceny przemocy, zabijania... Dzisiejsze dzieci, młodzież chyba nie takie rzeczy już oglądają...
Chodzi mi o to czy fabuła, rozkminy bohaterów, sposób ich przedstawienia  - to wszystko opisane jest w taki sposób by młodzież "identyfikowała się", czy może jednak dojrzalej i dorosły widz także może się podczas seansu tego serialu dobrze bawić?

per333

Target audience tego serialu to gówniarze + fani oryginału. Bo generalnie serial nic nie wnosi, jest wręcz miałki. Ciężko mi się oglądało na początku ale później już poszło chyba siłą rozpędu - bo ani tu nie ma czegoś głębszego, motyw surrealnej obrzydliwości też już przejedzony... Ba! Żądam równości płci - są penisy a nie widziałem nawet kawałka kobiecego sutka.
Logika bohaterów też jest wręcz absurdalna. Główna bohaterka to też straszny niewypał, łącznie z jej mocą. Kolejny przykład przepychania czegoś na siłę.

Podsumowując - z nudów można obejrzeć, ale strasznie kiczem zalatuje.

ocenił(a) serial na 2
Fryzomaniak

Dokładnie, 2 odc zmęczyłem, naprawdę zmęczyłem i daje kosza. Lipton dla małolatów.

___PREDATOR___

I dobra decyzja - dziś uważam że trzeba było tego nie oglądać, miałbym kilka godzin w kieszeni.

MINTOR1994

"MINTOR1994
ocenił(a) ten serial na: 6
per333 Czy serial z motywami takimi jak "Chlanie, ruchanie, ćpanie", wulgarnym językiem i niemałą dawką gore wydaje Ci się czymś zaadresowanym dla nastolatków? Niby nie, ale sporo z nich na pewno z chęcią by zerknęło jak starzy nie patrzą."

No raczej nie dla dojrzałego człowieka/widza? Ciebie to jara?

ocenił(a) serial na 6
per333

Teen drama od lat 18. Taki trochę paradoks.

ocenił(a) serial na 9
MINTOR1994

Gdzie wady? Chcesz fajnych słupków to obejrzyj sobie Marvela

ocenił(a) serial na 4
RyszardzWronek92

W beznadziejnie napisanych postaciach, akcji i braku ciągu przyczynowo skutkowego?

ocenił(a) serial na 9
MINTOR1994

Serial ma bawić widza a ten bawi i wystarczy.

ocenił(a) serial na 4
RyszardzWronek92

Ten bardziej męczy i frustruje zamiast bawić, więc swojego zadania nie spełnia

MINTOR1994

jak sie nie podoba to wyłoncz go

ocenił(a) serial na 2
MINTOR1994

W tym serialu są tak bardzo źle napisane postacie i tak okropnie odegrane, że aż nie da się czerpać radości z oglądania tego czegoś

ocenił(a) serial na 4
GrzesiekR34

Nie tylko postacie, tu żadnego ciągu przyczynowo skutkowego nie ma. Z resztą, napisałem to obszernej w nowym wątku - https://www.filmweb.pl/serial/Gen+V-2023-10010999/episode/1/8/discussion/Kraw%C4 %99dziowy+i+p%C5%82ytki+festiwal+niewykorzystanych+pomys%C5%82%C3%B3w.,3382498

ocenił(a) serial na 2
MINTOR1994

to prawda, zgadzam się z tobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones