Gen V (2023)
Gen V: Sezon 1 Gen V Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Gen V (2023)

Uniwersytet Godolkina

God U. 59m
7,4 593
oceny
7,4 10 1 593
Gen V
powrót do forum s1e1

już po 1 odcinku czuje się że scenariusz jak i postacie zrobione "od sztancy", niby jest poziom szokowania krwią i przemocą, ale jest po prostu gorzej i głupiej niż w oryginalnej serii, najsłabsze postacie w The Boys biją na głowę te najlepsze z Gen V, sprawdzę co dalej, nie wiem dlaczego, nie zachęca do oglądania

ocenił(a) serial na 3
mitrus80

Dalej jest podobnie czyli słabo.

ocenił(a) serial na 2
era

Prawda, jest nawet bardzo słabo. Nie rozumiem skąd się biorą pozytywne opinie na temat tego serialu. Ten serial nie dorównuje i nie przypomina w żadnym stopniu The Boys. Dawno nie oglądałem tak złego serialu.

W tym serialu nie ma nic poza wciskaniem na siłę lgbt i beznadziejnej historii "nastolatków", którzy nawet nie przypominają nastolatków oraz pokaz beznadziejnych efektów specjalnych.

GrzesiekR34

Bo jest czarno i kolorowo i wtedy oceny wysokie jak i miejsce po Oscara.

ocenił(a) serial na 4
Joker_BalLas

Bardzo słabo to wygląda, po 2 odcinku nie chce mi sie kontynuować oglądania. Po jednej z pierwszych scen i kwestii ze czas na kurs ze świadomej zgody, już wiedziałem czego się spodziewać. Przy Boysach to nawet nie stało.

mitrus80

Kiepsko faktycznie. W Boysach był humor cięty, wyraziste postacie. Tu zdecydowanie tego brakuje. Poza tym to tło głupawych nastolatków.. no cóż rzec..

ocenił(a) serial na 5
mitrus80

Im dalej w las jest słabiej i słabiej.

PPS

Mnie juz pierwsze 30 minut odrzucilo,ze bede tracil nawet czasu.

ocenił(a) serial na 3
aronn

Po przemęczeniu finału zasłużone 3/10. Niestety zmarnowanego czasu nikt nie odda.

era

No jest totalnie bez charakteru ,większość postaci wydaje się zagubiona i słaba bez motywacji do czego kolwiek. Ich największą motywacją ma być sława w likach a to jest dla mnie dno bo powinni odnaleść jakiś cel wewnątrz swojej egzystencji. Serial jest jak odbite światło od czegoś co się spodobało czyli to imituje. Ale imitiacja nie jest tak dobra jak oryginał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones