Gen V (2023)
Gen V: Sezon 1 Gen V sezon 1, odcinek 4
odcinek Gen V (2023)

Cała prawda

The Whole Truth 47m
7,3 507
ocen
7,3 10 1 507
Gen V
powrót do forum s1e4

Tek Knight

ocenił(a) serial na 3

W komiksie był najzabawniejszą (i chyba jedyną spoko napisaną xd) postacią mam nadzieje, że go nie porzucą i będzie takim świetnym antagonistą dla Gen V, tak jak Homelander dla The Boys. O ile wpakują go w żelazną zbroje, bo jak ma mieć taki śmieszny kostium jak batman lub w ogóle go nie mieć to będzie wielka szkoda, bo Tek Knight może być jak na razie jedyną ciekawą postacią w tym serialu xd

ocenił(a) serial na 6
Alan_46

W gen V juz się raczej nie pojawi, ale słyszałem, że ujrzymy go w serialu ,,matce"

ocenił(a) serial na 7
Alan_46

Tak spartolić taka super postać... Szkoda, że go już nie będzie ;( Myślałem, że będzie antagonistą i będzie mieszał. Szkoda, bardzo szkoda...

ocenił(a) serial na 3
Barricade18

Tak czy siak raczej jeszcze się pojawi, ale w The Boys (bo to zbyt dobra postać) i w sumie to jak mają z nim zrobić parodie Batman vs Superman, to walić Gen V XD

ocenił(a) serial na 7
Alan_46

Jaka parodie ? Z tą postacią ? Nic nie wiem o tym. Napisz coś wiecej, Pozdro

ocenił(a) serial na 3
Barricade18

Na razie jest git, ale i tak nie wiadomo, jak Tek Knight zostanie poprowadzony i czy dostanie w ogóle jakąś żelazną zbroję. I widzisz w komiksie był parodią Ironmana oraz Batmana, natomiast Homelander to parodia Supermana, więc jakieś tam szanse są, że twórcy serialu The Boys skuszą się na zrobienie parodii Batman vs Superman i będzie Tek Knight vs Homelander. Chociaż cholera wie, bo Tek Knight w Gen V został pokazany jako setny zły i zniszczony supek : P (podczas gdy w komiksie, gdyby nie jego choroba to byłby raczej dobrą postacią, co też czyniło go interesującym)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones