Gen V (2023)
Gen V: Sezon 1 Gen V sezon 1, odcinek 6
odcinek Gen V (2023)

Jumanji

40m
7,1 459
ocen
7,1 10 1 459
Gen V
powrót do forum s1e6

Akcja w miejscu.

ocenił(a) serial na 6

Odcinek nie jest zły, choć dość nudny. Największą jego wadą jest to, że nie posuwa akcji do przodu. Nie byłoby to złe, ale poprzedni odcinek był identyczny... akcja stoi w miejscu, a bohaterowie kręcą się w kółko. W poprzednim odcinku ciągle zapominali, w tym ciągle śnią.

Brzezmic

Nie posuwa akcji do przodu? Wirus zabijający supki to wielka rzecz.

ocenił(a) serial na 6
kvafifi

Wtrącenie na 3 minuty odcinka. To tylko podkreśla, ile w tym odcinku stanowi "wielka rzecz", a ile telenowela o wewnętrznych rozterkach bohaterów.
Podkreślę, to nie byłoby wcale takie złe, gdyby nie zajmowało prawie całego odcinka i nie było kolejnym takim odcinkiem, w którym bohaterowie w sumie stoją w miejscu. Ja od 2 tygodni jestem rozczarowany.

ocenił(a) serial na 8
Brzezmic

Fakt. Jak na razie najsłabszy odcinek. Spodziewałem się więcej Soldier Boy'a a tu puff i po nim.

ocenił(a) serial na 6
esuzuPl

Trochę to tak wygląda, jakby z braku pomysłu na sezon, wstawili dwa odcinki zatrzymujące akcję niemal w miejscu. Coś się dzieje, ale nic się nie dzieje.

ocenił(a) serial na 8
Brzezmic

Najgorzej, że odcinki są co tydzień i cholera wie ile ich będzie w sezonie:/. Ja tam wolę oglądać całymi sezonami ;)

ocenił(a) serial na 8
esuzuPl

"Cholera wie ile ich będzie w sezonie" jak to? Przecież wiadomo, tyle samo co każdy sezon The Boys - 8 odcinków, więc jeszcze 2 do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones