PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801952}

Geniusz: Picasso

Genius: Picasso
7,5 1 482
oceny
7,5 10 1 1482
Geniusz: Picasso
powrót do forum serialu Geniusz: Picasso

dlaczego tak?

ocenił(a) serial na 6

dlaczego to nie jest dodane jako drugi sezon do serialu Geniusz tylko utworzony osobno? zamysł serialu "Geniusz" jest taki że w każdym kolejnym sezonie pojawia się następna wielka postać. w pierwszym sezonie był Albert Einstein.
http://www.filmweb.pl/serial/Geniusz-2017-779126

justyna92

Ponieważ drugi sezon jest zupełnie odrębną historią. Podobnie było w przypadku chociażby "American Horror Story".

ocenił(a) serial na 6
Bobby_G

Akurat to jest dodane jako drugi sezon tak sie składa!

justykob

Po co te krzyki? Nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 6
Bobby_G

A kto krzyczy?? I z czego to wnioskujesz? Z wyważonych słów?

justykob

Wykrzykniki

ocenił(a) serial na 6
Bobby_G

hahah, oj! Jako polonistka zapewniam Cie, że poza wzmocnieniem wypowiedzi, innego celu wykrzyknik tu nie miał. Teraz się usmiałam. :-)

ocenił(a) serial na 7
justykob

Wielka polonistka k%#^#&# jej mać

ocenił(a) serial na 6
roman_zabawa

Ach jaka klasa i język. Nie wiem czy wielka -170 cm niespełna erudyto pełen empatii. Miałeś 1 z polskiego, że ci polonistka przeszkadza? Sądząc po języku -słusznie. :-(

ocenił(a) serial na 7
justykob

To forum filmowe polonistko. Walisz wykrzyknik to nie dziw się reakcji. Chłopak ma rację

justykob

Pewnie oblali go na maturze i biedaczyna ma kompleksy. Szkoda, ze i FW schodzi na psy, gdy mowa o "czytelnikach". Fajni ludzie do niedawna tu komentarze pisali.

ocenił(a) serial na 7
anula_964

To spadajcie na Onet z panią "polonistką"

justyna92

Dlatego że to serial o kimś innym , z innymi aktorami , i zaletą jest że można ocenić każdy sezon osobno

DONEK_filmweb

Strasznie to duzo zamieszania robi, prawda?

DONEK_filmweb

Ale z drugiej strony jeśli zobaczymy sobie "Black mirror" to tam w każdym odcinku jest inna historia jak i aktorzy. To że dany serial jest stworzony jako oddzielny jest zrozumiałe. Jest to serial o ważnym człowieku w sztuce, który zasługuje na osobny serial. Nie podoba mi się tylko to że jest on oznaczony jako sezon 2, co może być mylące. Ludzie chętni oglądnięcia tego serialu będą się głowili gdzie obejrzeć sezon pierwszy o danym człowieku.

ocenił(a) serial na 8
EdZubas

Na filmwebie jest taka zakładka "powiązane" gdzie masz link do pierwszego sezonu. ;)

justyna92

Ja też się zastanawiam powinno to być podpięte jako 2 sezon pod "Geniusz" z 2017 a tutaj osobna strona. Może osobna strona dlatego żeby bardziej "wypromować" ten serial jako 'nowy'.

Na IMDB jest wszystko w jednym sezonie :)

ocenił(a) serial na 9
justyna92

Justyno dzięki za wyjaśnienie, jak zwykle filmwebowicze wszystko wiedzą, tu jest lepiej niż w jakimś kompendium wiedzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones