PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297614}

Geronimo

Jerônimo
8,0 18
ocen
8,0 10 1 18
Geronimo
powrót do forum serialu Geronimo
ocenił(a) serial na 7
suzi323727

Pamiętam tylko tyle, że to było o dobrym kowboju (tytułowy bohater), który walczył ze złymi kowbojami. I nie miało to nic wspólnego ze słynnym Indianinem o tym samym imieniu.

Fajnie, że choć jedna osoba pamięta, że taki serial istniał :)

michal.2907

Szkoda, że nie można go nigdzie oglądnąć. Wiele seriali można oglądnąć w internecie bo ktoś wrzucił wszystkie odcinki z własnych nagrań. Podobno serial był dobry.

suzi323727

Na YouTube wczoraj znalazłem dwa odcinki z P1,
ktoś udostępnił odcinki 42 i 43, o ile dobrze pamiętam.
Miła niespodzianka, choć jakość bardzo kiepska.

debesciak1978

https://www.youtube.com/watch?v=YrpkWzrcMm8
Do dziś pamiętam entradową melodię a nie jestem przekonana czy już chodziłam do szkoły gdy to leciało w tv :D... tyle lat...

777temida

Ten serial od wczoraj lecz na kanale P1 ok 8.25 rano

michal.2907

Pamiętam ukochaną gł. bohatera, jakiegoś złego faceta w starszym wieku (jej ojca?) czarnoskórego chłopca/przyjaciela Jeronimo- dobrze? :) Nawet odc. w którym gdzies zamknięto Jeronimo z tym chłopcem i zaczęło sie palić (chyba celowo), dymu było w pomieszczeniu coraz więcej i Jeronimo kazał się chłopcu połozyć na podłodze bo dym jest lżejszy od powietrza...

suzi323727

Pamiętam, że walczył z organizacją "Czarna Ręka". Mieli przypięte broszki do piersi z symbolem dłoni .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones