PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509841}
7,5 46
ocen
7,5 10 1 46
Geu jeo Ba ra Bo da ga
powrót do forum serialu Geu-jeo Ba-ra Bo-da-ga

świetna komedia

ocenił(a) serial na 10

Jedna z lepszych o ile nie najlepsza pozycja komediowa tego roku,świetni bohaterowie,przeurocza stara piosenka z czarodzieja z krainy oz - "over the rainbow" dodaje tu klimatu i szkoda że to tylko 16 odcinków ,a historia banalna i stara jak świat ,nieśmiały listonosz przez pół roku ma być fałszywym mężem gwiazdy filmowej i jak to w filmach bywa zakochuje się w niej bez pamięci

thon_40

Tylko jedyne co bym zmieniła .... to aktora ... na kogoś ... przystojniejszego. No i żeby nie grał takiego ... głupka - głuptasa, dobijało mnie to momentami.

marmolada_xd

A ja bym nic nie zmieniła drama jest świetna pod każdym względem, ujmuje ciepłem, a bardzo naiwny Dong Baek mimo, że nie najprzystojniejszy wzbudzał sympatię i dzięki jego postaci w dużej mierze drama jest aż tak dobra. Polecam

ocenił(a) serial na 8
isamar84

Bardzo dobra komedia, bez zbędnego melodramatyzmu. Główny bohater momentami faktycznie wydawał się po prostu głupi, ale miał tez przebłyski z dobrymi radami.

CottonCrush

Możecie mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć filmy koreańskie z napisami po pl ? :D Szukam i szukam i zawsze wyświetlają mi się jakieś strony, gdzie nie mogę obejrzeć.

ocenił(a) serial na 8
iDontKnowxd

Oglądam z angielskimi napisami więc nie pomogę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones