PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220089}
8,3 187
ocen
8,3 10 1 187
Ginga Nagareboshi Gin
powrót do forum serialu Ginga Nagareboshi Gin

Kiedyś miałem na wideo z polskim lektorem a teraz mam na dysku z wersji a angielskimi napisami !!! Wspaniałe anime , piękny film !!!!

potomek_szlachty

Witam!
Może narpierw się przedstawię: mam na imię Emil i mam 23 lata. Slivera pierwszy raz obejrzałem jak miałem chyba 7 lat i od tero czasu sę w nim zakochałem. Niedawno poszukiwałem pierwszych części,z tego względu, iż po raz pierwszy oglądałem tą anime u kolegi, ale niestety kasete komuś pożyczył i już nie wróciła. Pomógł mi pweien chłopak, który przysłał mi pocztą dwie pierwsze części przegrane na kasetę z czego bardzo byłem zadowolony, jednak uprzedzał mnie, że jakość tych nagrań pozostawia niesyety bardzo wiele fo życzenia. Miał rację. To normalne zużycie kasety po wielokrotnym oglądaniu. Chciałbym zwrócić się do Ciebie z wielką prośbą: mianowicie chciałbym poprosić Cię, gdyby to było możliwe oczywiście, byś zgrał 21 odcików Silvera (chyba że masz więcej części) na płytkę i mi pzesłał pocztą.
Za płytkę i przekaz oczywiście oddam, za pobraniem na przykład. Chodzi mi oczywiście o lepszą jakość obrazu. Dodam tylko, iż ta bajka wiele dla mnie znaczy, z resztą dla mej najbliżsżej rodziny również, wszyscy jesteśmy nią zauroczeni.
Proszę przemyśl to, a jeśli nie będziesz miał tej możliwości to trudno. W każdym bądź razie warto zapytać.
Jeśli możesz to odpisz na mój prywatny adres, oto on: esmigielski@op.pl
Przepraszam za zajmowanie czasu i pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 10
esmigielski

http://thepiratebay.org/tor/3399346/Ginga_Nagareboshi_Gin
W razie czego podaję linka, z którego można ściągnąć baje.

ocenił(a) serial na 10
Infelia

aaa też kocham tą bajkę, ostatni raz widziałam ją jak miałam 6-7 lat (teraz mam 19) :)))

ocenił(a) serial na 10
Infelia

aaa też kocham tą bajkę, ostatni raz widziałam ją jak miałam 6-7 lat (teraz mam 19) :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones