PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220089}
8,3 187
ocen
8,3 10 1 187
Ginga Nagareboshi Gin
powrót do forum serialu Ginga Nagareboshi Gin

oddychaj, tylko oddychaj...tyle lat mnie to męczyło...bardzo szybko zamknięta została mała wypożyczalnia w moim mieście, która jako jedyna posiadała to dzieło...szok, normalnie szok...Thank you, Youtube!

MsScissors

powiedz ze yum miastem Kraków. Oglądałem to za dzieciaka i chciałbym by mój młodzy syn obejrzał w pl a nie po norwesku czy jakiemuś na YT:(

ocenił(a) serial na 10
MsScissors

Oglądałem za chłopca, jakies ponad 20 lat temu... Miałem wersje polską na vhs ale tylko część 1 i 2...niestety ktoś robił po latach porządki na strychu i przepadly... Nigdy nie znalazłem wersji polskiej z częściami 3 i 4...widzialem fińska wersję językową... Ale to nie to samo.... Jakby ktos posiadał proszę pisac w komentarzu źródła. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
budrysov

Co masz na myśli pisząc część 1,2,3,4? Właśnie odnalazłem ten tytuł po wielogodzinnych poszukiwaniach i to jest chyba właśnie animacja której szukałem, ale pamiętam, że jak oglądałem to na VHS to wydaje mi się, że to był po prostu jeden długi film, Ty piszesz o 4 częściach a na Filmwebie jest jako 21 odcinków.

ocenił(a) serial na 10
brainn

Na YT znajdziesz, wpisz hopeanuoli 1 i tak do 4 to jest w częściach...to animowane 21 części to jest syf...zerknij to co napisałem to jest sztos tylko tak jak wyżej pisałem chodzi mi o polską wersję językową

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones