PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110541}

Glina

8,1 25 539
ocen
8,1 10 1 25539
7,7 6
ocen krytyków
Glina
powrót do forum serialu Glina

Serial bardzo mi się podoba, nienachalny, przyjemnie się ogląda, nie ocieka krwią, lubię
postaci z tego serialu - super! Ale aż mnie nosi jak widzę tę córkę komisarza.... Nie wiem,
czy postać miała być taka arcyirytująca, czy to wina aktorki - ale nie mogę jej ścierpieć!

julaN

to nie jesteś sam(a). strasznie cierpkie i sztuczne są jej dialogi

apukm

Cierpkie, własnie to słowo jest strzałem w dziesiątkę! I ta wymuszona hardość, całkiem niekiedy nie na miejscu. Teksty typu: Śmierdzisz psem... Litości.

julaN

hehe

ocenił(a) serial na 9
julaN

Ogólnie serial bardzo dobry, świetnie osadzony w postkomunistycznych realiach gdzie jeszcze istnieją układy i układziki z przeszłości za to duży plus, dobrze że nie próbowano na siłę wzorować się na zagranicznych serialach tego typu. Zgadzam się z przedmówcami, że niestety czasami teksty są strasznie sztuczne, ale przymykam na to oko... polskim produkcjom z założenia kibicuję zwłaszcza że Glina to jak na polskie warunki naprawdę serial godny polecenia dla tych którzy twierdzą, że nie ma dobrych polskich seriali. No i muzyka Lorenca świetnie jest jak "dobra przyprawa" .

ocenił(a) serial na 10
majher89

Sztuczne drętwe dialogi to szczególnie zasługa córki Gajewskiego...

julaN

Dajcie żyć dziewczynie ;) Jakbyście grali z Radziwiłowiczem, który kompletnie wymiata swoją rolą, to też by was odrętwiało jakbyście mieli coś powiedzieć :D

seawater

No ale litości... Jak są z nią sceny ty tylko czekam aż miną bo nie mogę jej oglądać.

ocenił(a) serial na 9
Ziqu

O, to wy też? myślałam, ze jestem sama ! Wiadomo, że wolałabym nie oglądać Maćka Stuhra ''kręcącego'' z jakąś kobietą, bo wprost go uwielbiam :) ale to aktor i muszę to jakoś ścierpieć, szczególnie, że nie jestem jego fanatyczką. Teraz padło na Annę Cieślak. I mnie też irytuje, po prostu jej gra, w tym serialu jest wyjatkowo sztuczna, może to ze wzgl na rok produkcji? Nie była zbyt doświadczona...

A tekstów się nie czepiajcie, przynajmniej nie kierujcie zarzutów do aktorki, bo ona musi to tylko zagrać i nie ona je pisała. :)

oneday

Masz rację, nie jej wina - musiała wyrecytować co podano jej w scenariuszu. Ale na boga, mogli zmienić aktorkę.

A ja nadal nie mogę przeżyć, że nie ma kolejnego sezonu...

ocenił(a) serial na 9
julaN

Pewnie, że mogli zmienić. Ja też chętnie obejrzałabym jeszcze przynajmniej jeden sezon, no ale trudno. Teraz strach wgl włączać te nowe seriale. Wszystkie o tym samym, wszystkie o niczym...

julaN

To wina aktorki, bo była strasznie słaba i beznadziejna ;)

julaN

Mnie się bardzo podoba jej gra. Ma taką fajną manierę kiedy mówi. Tak fajnie zaciąga na końcu zdania. :)
W tym serialu nie ma słabych aktorów.

ocenił(a) serial na 10
julaN

Zajebista ona jest

julaN

Denerwuje nie tylko w serialu, ale i w innych produkcjach. Wszędzie gra tak samo, drętwo i bez wyrazu.

ocenił(a) serial na 8
wrobelek5

Ten wątek był najsłabszy

ocenił(a) serial na 10
julaN

Oglądam serial już chyba piąty raz i nadal bardzo lubię Julkę. To jest jedyna osoba, która może opieprzyć Andrzeja Gajewskiego. Lubię tę scenę, kiedy przychodzi do taty, widzi pakującą się Agatę i robi jej wyrzuty. Myślę sobie, że mieć takie dziecko, które nie chce wchodzić w konflikty z rodzicem, ale troszczy się, żeby rodzic miał szczęśliwe życie, to skarb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones