PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545830}

Gliniarz z Memphis

Memphis Beat
6,9 277
ocen
6,9 10 1 277
Gliniarz z Memphis
powrót do forum serialu Gliniarz z Memphis

Memphis Beat nie dostał zamówienia na 3 sezon, a co za tym idzie został anulowany przez TNT. Wielka szkoda, bo ten serial miał to coś w sobie, świetny klimat Memphis, obsada fajnie dobrana i jak dla mnie bardzo dobry soundtrack.

Shaggy144

To niefajnie. Odpowiadał mi klimat serialu i muzyka (!). Mam dosyć klasycznych 'procedurali' (ile wersji CSI można znieść?), a ten miał swój własny rys i niezłe aktorstwo. Szkoda.

ocenił(a) serial na 7
nomada

ŻAL

nomada

Dla mnie to właśnie muzyka jest najlepszą cechą tego serialu ;)

ocenił(a) serial na 9
Shaggy144

ja pier... czy ludzie już nie wiedzą co oglądać!? Serial był świetny, oryginalny a oni wywalają go z anteny już po 2 sezonach! Za miast tego dostaniemy 25 sezon mody na sukces. Brak słów!

Pablo1919

no szkoda, bo sprawdzał się jako serial letni, ale teraz liczę na Common Law (też serial na lato o policjantach coś w stylu "Zabójczej Broni")

Shaggy144

Powiem szczerze, że już drugi serial z Jason Lee został przerwany i zaczyna to być denerwujące. To samo było z My name is Earl, także zajebista komedia i nagle się urwało. Porażka.

użytkownik usunięty
Xatoos

Podobnie skończył rewelacyjny serial RAINES, wielka szkoda.

http://www.filmweb.pl/serial/Raines-2007-298588

Shaggy144

szkoda, dopiero mam zamiar zacząć oglądać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones