6,6 586  ocen
6,6 10 1 586
Gomorra - Le Origini
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Po trailerze widać, że mocno stylizowane w porówaniu do oryginalnej Gomorry, jej surowości i realizmu. Trzymam kciuki bo Gomorra zostawiła pustkę której nic do tej pory nie było w stanie wypełnić.

Po obejrzeniu Gomorry Le Origini

Wróciłem do pierwowzoru, i zastanawia mnie jedno.

W pierwowzorze Don Pietro często powtarza, czego nauczył go ojciec i co mu wkładł do głowy, w Le Origini nie wiadomo kto jest ojcem Pietro, tylko wiadome, że ma na nazwisko Sevastano.

Jeżeli to przeoczenie twórców to beka.

sezon 1

ocenił(a) serial na 6

Słaby, mało realistyczny, bez pomysłu na scenariusz. Recenzenci podkreślali mroczność, brud i realizm Gomoryy. Tutaj mamy kolejny rozrywkowy serial kryminalny. A mogliby powiedzieć cos więcej o motywach bohaterów, mechanizmach społecznych rządzących włoskim społeczeństwem albo coś w stylu Wire. Nakreślić patologie,...

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Mają być wszystkie odcinki od razu. Chętnie obejrzę jak Pietro Savastano zaczynał „karierę” w Neapolu.

Ciekawe dlaczego? W zasadzie odzwyczaiłem sie od polskich lektorów- i dla mnie teraz to tak jak słuchanie audiobooka, kt. czyta Ivona, a więc męczące.

W Gomorze był włoski- choć być morze powinien być neapolitański- jakkolwiek klimat to robiło- tutaj mam do wyboru ścieżkę dźwiękową polską, czeską, węgierską i...

ocenił(a) serial na 7

Serial dawno juz dostępny ! A wczoraj wyszedł ostatni odcinek z tłumaczeniem a tutaj jak zwykle 2 odcinek czeka na premierę !! 2 tygodnie temu to oglądałem!! I jest nieźle!!

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Ktoś tu chyba pogubił się w szczegółach...pierwszy sezon Origins dzieje się w 1977 roku a Piętro i Imma mają po około 16 lat.W Gomorze na tablicy na grobie Immy data urodzenia to 1970...??

Co to za gniot, po obejrzeniu Gomorry to wygląda jak 'Chłopcy z placu broni '..

To nie jest ta legendarna Gomorra swietny serial. Jak oni mogli zrobic telenowele z tego? Klan i na wspolnej sa lepsze niz ten kmiot

Albo czegos nie rozumiem. Jakim cudem Pietro w 1997r mial 16 lat. Skoro akcja w pierwszej Gommory rozgrywa sie tak mniej więcej w latach okolo 2015-2020 i Pietro jest juz tam dosyc wiekowy i ma dorosłego syna,a idąc tokiem myslenia tego serialu to w 2015 powiniem miec 34 lata xD. Czy ten serial nie jest powiazany z...

więcej

Dziś podobno premiera na Sky, wiecie czy można to gdzieś obejrzeć z Polskimi napisami?



https://youtu.be/WksvCE_5Yws?si=J4uFVxjSxzcT-Hw5

Shake your booty! Shake your booty!

Fajne to? Ktoś sie wypowie?