PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786959}

Good Girls

7,4 14 227
ocen
7,4 10 1 14227
Good Girls
powrót do forum serialu Good Girls

Genialny? Świetny?

ocenił(a) serial na 4

Proszę, bardzo proszę, zanim wyrazicie taką opinię przeszukajcie archiwa i zobaczcie taki serialik jak Gotowe na wszystko. Good Girls to tylko mało udana kopia genialnego i świetnego Desperate Housewives!

użytkownik usunięty
typisb

Desperate Housewives to był dramat i nieporozumienie, nawet się nie umywa do Good Girls:D

ocenił(a) serial na 8
typisb

Nie widzialem tego o czym wspominasz i jakie to ma znaczenie jesli nawet tematyka jest zblizona. Co to zmienia w odbiorze serialu ktory wlasnie skonczylem ogladac - tylko dlatego, ze Tobie sie wydaje, ze to "kopia" mam swoje odczucia wylac do kibla ? Good girls - swietny serial

ocenił(a) serial na 4
kamstaw

ależ nie, każdy ocenia według własnych kryteriów i to jest dobre, ja tylko zachęcam do obejrzenia innego serialu. Jeśli ktoś Tobie podsuwa książkę i mówi, że warta jest poświęconego czasu, to ją odsuwasz, czy też oglądasz obwolutę, wspominasz inne książki tego autora i się zastanawiasz czy warto? Czy od razu do kąta?

ocenił(a) serial na 8
typisb

Jakos nie lapie analogi z ksiazkami. Ja po prostu obejrzalem serial, nikt mi niczego nie podsuwal i nie zachecal / zniechecal. Pyknalem "odtworz" i obejrzalem :)

typisb

Tego serialu nie oglądałem - Ale Gotowe na wszystko zdecydowanie nie moje gusta :)

ocenił(a) serial na 3
typisb

Ten serial jest żenujacy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones