Good Girls
powrót do forum 3 sezonu

sezon 3 to dramat

użytkownik usunięty

Jeden z najgorszych sezonów ze wszystkich seriali. Niepojęte. Lepiej żeby się nie wydarzył. I to nic, że skrócili z 15 odcinków do 11. Całe 11 były nudne, przekombinowane i bezsensowne.

Gdzie obejrzal(es) as?

użytkownik usunięty
gosiasaczuk

na zagranicznych streamach, z angielskimi napisami

na reddit podobne opinie ;)

Przez cały czas miałam nadzieję że jednak wydarzy się coś mocnego z akcją a tu nic... Najpierw chcą być bad girls a później rusza je sumienie, chcą być dobre jednak im nie wychodzi i oceniają Rio. 3 sezon naprawdę mnie zawiódł, miałam podobnie z Las chicas del cable #2020sucks

ocenił(a) serial na 6

Jejku tak. Bardzo antyklimatyczny. Wątki kompletnie rozmyte bez większego pomysłu. Ten ze śledztwem składający się z tych dwóch w opór przerysowanych postaci jest kompletnie do niczego. Ciężko wogóle doszukiwać się większych motywacji w działaniach bohaterów. Są niezmiennie takie same i ta formuła po prostu mam wrażenie się wyczerpała. Do tego sezon skończył się tak nijak, że nie ma się nawet cienia ochoty wyczekiwania na kolejny.

Glitch21

Dokładnie, cały 3 sezon czeka się, aż dziewczyny coś wykombinują i przestaną się wykorzystywać, a tu cały czas to samo, rozczarowujące mega.

ocenił(a) serial na 7

Ale przecież ten sezon się specjalnie jakos nie różni od dwóch poprzednich. Tak jak kręciły się w kółko zamiast piąć się po drabince przestępczej. To był największy błąd tego serialu i nie został naprawiony. Zdecydowali po prostu stosować tą samą formułę do bólu aż się nie wyczerpie. W Weeds byli zdolni do takiej akcji że Dealer który chciał sie odegrać na głównej bohaterce trochę przypadkowo spalił ich całe iasteczko. Musieli uciekać , przeprowadzac się dzięki temu serial totalnie zmienił ton mieliśmy nowe rozdanie kart i wgl. Tutaj osoba która to robi nie ma jaj na takie zagrania nawet dwie osoby które zgineły okazały się żyć.... Po prostu trzeba mieć na uwadze że to takie jest nijakie i oglądać do kotleta albo nie ; )

ocenił(a) serial na 8

Ten sezon jest tak samo dobry, jak dwa poprzednie. Dla mnie na plus jest ze nie mają kretyńskich pomysłów, nauczyły się na błędach.

ocenił(a) serial na 10

Sezon 3 był bardzo dobry!

ocenił(a) serial na 9

3 sezon jest świetny!

ocenił(a) serial na 7

Do 3 sezon u wręcz połknąłem ten serial w kilka dni. Niestety przy 3 sezonie ktoś bardzo mocno splaszczyl fabułę. A już zmartwychwstanie Rio to była lipa po całości... Może kiedyś się słuszne, żeby doogladac 3 sezon i ruszyć 4....

# sezon absolutna katastrofa. Gangster zmartwychwstał, a babki cofają się w rozwoju. Nie ma ciągłych zwrotów akcji, jest tylko równia pochyła. Wszyscy wszystkich hejtują i złowróżą: córka jednej, mąż drugiej, syn/córka trzeciej. Widać, że od śmierci Gangsty dokręcają serial na siłę. W kompletnie bezsensowny sposób pozbyli się też agenta prowadzącego ich sprawę... Echh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones