PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143412}

Gorące Hawaje

North Shore
7,4 1 172
oceny
7,4 10 1 1172
Gorące Hawaje
powrót do forum serialu Gorące Hawaje

oczarował od razu.

ocenił(a) serial na 8

Pierwszy raz z tym serialem zetknęłam się bardzo dawno temu, ok 3 lata temu, gdy rano o 11:00 czkając na serial, który oglądałam w wakacje, poleciał pilot tego serialu. Od razu się w nim zakochałam i oglądałam każdy odcinek. Nie mogłam uwierzyć, jak jeden z głównych bohaterów zginął i że serial skończył się zaledwie po 1 sezonie.
mam nadzieje, że jeszcze kiedyś poleci na polsacie tak jak kiedyś.

ocenił(a) serial na 10
dyyell

Czytalem to zupelnie jak wlasne mysli ;-) Tez mam taka nadzieje choc mam odcinki na DVD ;-)

pozdrawiam
PS. Polecam Ci rowniez serial South Beach.. podobna tematyka i co najwazniejsze zdjecia ;)
http://www.filmweb.pl/serial/South+Beach-2006-261721/discussion/....,1181791

ocenił(a) serial na 8
Charlie90

oo dzieki wielkie ;] na pewno obejrze w ferie, bo teraz nie ma na to czasu niestety :(

Masz Gorące Hawaje na DVD? Naprawdę ? Ja tego szukałam w sklepach, ale niestety nie mogłam znaleźć, a bardzo bym to chciała mieć. W internecie odcinków też ściągnąć nie można :(

ocenił(a) serial na 10
dyyell

Tak wiem.. wszystko nieczynne;/ Dzisiaj troche naszukaem sie i jest na torentach .;-) i da sie sciagnac - szybkosc w miare ;-)

Pozdrawiam ;-)

ocenił(a) serial na 8
Charlie90

okej, ale mimo wszystko i tak dalej będę szukać na DVD, może uda mi się coś upolować na allegro.

ocenił(a) serial na 10
dyyell

kurcze.. chyba po raz n-ty zaczne go ogladac dzisiaj.. ;D
szkoda ze malo jest seriali w takim klimacie... albo prawie wcale oprucz jeszcze south beach.

ocenił(a) serial na 8
Charlie90

south beach nie oglądałam, ale słyszałam o tym serialu.
ja jednak Gorące Hawaje zaliczam do swojego ulubionego, wiec będę go szukać do upadłego xd

dyyell

Ja też oglądałam tej serial w TV, zawsze o 11 czekałam i potem żałowałam, że ma tylko jeden sezon.. Szkoda ;)

ocenił(a) serial na 10
gyall

Ja tak samo pamiętam lato 2008 kiedy go emitowali ;D a po serialu zawsze wypad na jeziorko popływać to to wakacje były ;D
Zna ktoś moze coś w tym klimacie ? Osttanio Serial "The CAMP" obejżałem tez taki wakacyjny. Ale nie umywa się do NS ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones