początkowo byłam zachwycona ale teraz mam wrażenie, że oglądam niezbyt lotną telenowelę i będąc już na wymęczonym jedenastym odcinku zastanawiam się czy warto oglądać dalej czy lepiej sobie odpuścić bo nic się nie zmieni
Jw jednowymiarowe postacie,prosta fabuła, sztampa,ogólnie poza wyjątkami słabo. Na duży plus postać jokera i fish,reszta łącznie z wątkiem policyjnym i stereotypową postacią Gordona, zawodzi.
Czekałem na to rozkręcenie serialu i się nie doczekałem. Żal czasu na takie produkcje
Jestem świeżo po finale ostatniego sezonu Gotham i powiem tak.. nic specjalnego, zwłaszcza ten tani kostium gacka. Sam serial trzymał się na wysokim poziomie przez te lata. Oczywiście miał parę gorszych odcinków, ale nie czułem, że oglądam go na siłę czy coś. Dlatego uważam, że ocena 7 będzie sprawiedliwa.
Jak postacie pingwina,nigmy,valeski czy Wiktora Zsasza są naprawdę bardzo dobre ,tak są takie postacie których ciężko się ogląda.Mam tu na myśli postać młodego Wayna czy Barbary Kean, sama ich gra aktorka jest denna ,postacie mega żenujące.
Nie ma to jak przez 5 sezonów za każdym razem mówić o tym jak mu źle bo...
Nie był 7 grudnia tylko będzie w marcu, GOTHAM ma przerwę k....wa mać.... niech ktoś poprawi daty odcinków.... proszę...