Susan będzie zdecydowana ulepszyć swoje prace by zaimponować Andre. Lynette okłamie
Penny na temat Jane. Gabrielle i Carlos będą próbowali zmienić opinię Lee i Boba na
temat swoich dzieci. Bree będzie wstrząśnięta faktem, kto odkopał zwłoki Alejandra.
Źródło: http://desperate-housewives.tripod.com/id3.html / http://www.wisterial.fora.pl/sezon-8,43/8-07-always-in-control,1937.html
Zdjęcia promocyjne:
http://desperatephotos.net/albums/2011/Promos807/001.jpg
http://desperatephotos.net/albums/2011/Promos807/002.jpg
http://desperatephotos.net/albums/2011/Promos807/003.jpg
http://desperatephotos.net/albums/2011/Promos807/004.jpg
http://desperatephotos.net/albums/2011/Promos807/005.jpg
http://desperatephotos.net/albums/2011/Promos807/006.jpg
Sneak Peek #1 http://www.youtube.com/watch?v=xtGdNzfxs8w (Gabi, Juanita, Celia)
Sneak Peek #2 http://www.youtube.com/watch?v=fZZCA0z1GTs (Gabi, Carlos)
Sneak Peek #3 http://www.youtube.com/watch?v=JWiao2CNkaA&feature=channel_video_title (Gabi, Carlos, Bob, Lee)
Odcinek po prostu świetny! Tytuł jest dokładnym przeciwieństwem tego, co się w tym odcinku wydarzyło. Wszystko desperatkom się wymknęło spod kontroli... To jak rozwiązali sprawę z ciałem nie było do przewidzenia... Nie będę spoilerował, chciałem tylko powiedzieć, że ten odcinek jest na prawdę rewelacyjny, a ostatnia rozmowa desperatek była genialna...
ja się pod tym podpisuję co napisał Koziorozec3 , po prostu BOMBA !
fajne nawiązania , rozwiązania i to jak wszyscy zaczęli się gubić w całej sytuacji .
Pierwszy raz w 8 sezonie z NIECIERPLIWOŚCIĄ czekam na kolejny odcinek !!!
potwierdzam!świetne rozwiązanie sprawy z brakiem ciała!odc bardziej dramatyczny niż komediowy, ale bardzo, bardzo dobry.Scena między Bree, Chuckiem a Benem NIESAMOWITA.O ile coraz bardziej lubię Bena, o tyle wydaje się mieć jakiś niejednoznaczny sekret.Czekam na nast odcinki niecierpliwie.
MOŻLIWE SPOILERY
Wow.... Chyba nie przesadzę, jeżeli stwierdzę, że to jeden z najlepszych odcinków desperatek w ogóle! Był po prostu niesamowity. Poza tym bohaterki chyba przeszły same siebie w grze aktorskiej. Była po prostu genialna. Bree nad grobem, Lynette, która zawiozła Penny na boisko, rozmowa Gabi z Juanitą, końcowa kłótnia desperatek... W zasadzie trudno tu wytknąć jakikolwiek słaby moment. Sezon 8 oficjalnie się rozkręcił ;) Trzeba przyznać, że scenarzyści naprawdę się popisali z wątkiem Alejandra. To aż zaskakujące jak nagle wszystko zaczęło się walić. Poza tym czuć, że już blisko punktu kulminacyjnego. Wprost nie mogę się doczekać jak to się skończy ;)
ALE
Tak, jest jedno ale, ale to ale odnosi się w sumie do całego sezonu. To, że Ben ma jakąś tajemnicę to w zasadzie pewniak. Z tym, że szkoda trochę, że scenarzyści nie bardzo, jak na razie, potrafią sprawić, że nas to w jakikolwiek sposób ciekawi. Był jeden moment naprowadzenia nas na fakt, że "coś tu nie gra". Ale to było dość dawno i w zasadzie można było o tym zapomnieć. Z drugiej strony teraz zostało to całkiem wyraźnie zaznaczone, co daje nadzieję, że niedługo ten wątek się rozwinie. Szkoda tylko, że w 8 sezonie zabrakło głównej tajemnicy na temat której można by snuć domysły i analizować fragmenty układanki.... No chyba że wiąże się ona z listem i Benem ;)
Odcinek świetny.! Smutny, mroczny..
Co do Bena to to zgodzę się z tym, że trochę Jego tajemnica umyka przez akcję z Alejandrem. Lubię bardzo tę postać, mimo, że nie wiele o Benie w sumie wiem. Ale może już niebawem to sie wyklaruje.
Zauważyliście, że Celia nie mówi? Czy ona w ogóle potrafi mówić? :) Nie kojarzę sceny, w której mała używa słów. Zazwyczaj jakieś gesty..
aaa.. ten odcinek z reklamą i wspomnieniami ;) Kurcze, Ty chyba znasz na pamięć wszystkie odcinki, szacun.
Za dużo zachwytów nad tym odcinkiem. Owszem, rozmowa Lynette z Penny i kłótnia desperatek rewelacyjne, ale akcja z obrazem to jakaś komedia. Jak scenarzyści mogli zrobić z Susan skończoną kretynkę, która naraża nie tylko siebie, ale i innych na niebezpieczeństwo?
Pozbycie się ciała poważnie komplikuje ten wątek. Myślę, że od teraz pojawi się jakiś inny główny wątek, w którym będą uczestniczyli Chuck i Ben, a ten drugi będzie grał pierwsze skrzypce.
Myślę, że Susan chciała wyrazić te emocje, które w Niej się wzburzyły po kłótni z resztą teamu.. A że będą kłopoty.. no cóż, Susan zawsze je przyciągała, głównie przez swoją naiwność i lekkomyślność.
tęskniłem za tak silnie naładowany emocjami odcinek. Wreszcie było tyle momentów przy których nie oderwałbym wzroku choćby za oknem się wszystko waliło no i łza się kraja.
Jak się DH skończy to nie wiem czy zapełnię tą pustkę :|
Najlepszy moment? począwszy od żalu Bree nad grobem aż do pokazania obrazu Susan, ciekawe czy to będzie miało swoje..... "konsekwencje"
pozdriawiam iitv(kropka)info ;d
Nie ma lepszego serialu! Jedyny ,który jest na prawde suuuuuper. !
w oczekiwaniu na następną nieedzielę i czekanie na wersję z napisami .. na i i tv ;D