Moje pytanie: Kto uratował Jamie na koniec odcinak przed spaleniem, zrzucając go z konia do wody? Najpewniej by się wydawało że to będzie Bron, ale w odcinku tak to pokazali że nie da się być pewnym, ewentualnie mógł by być to Dickon Tarly, albo jakiś random. Jaka jest wasza opinia?
Widać wyraźnie dwa białe wierzchowce przed smokiem....Bronn zauważył białego konia po tym gdy zeskoczył ze scorpiona. Więc na 100% uratował go Bronn.
Bronn, widać, że to typek w skórzanym stroju. W dodatku na tym białym koniu, którego sobie wypatrzył, gdy odskoczył od Skorpiona.
no to fajnie tak jak myślałem, wygląda na to że oboje przeżyją i zapewne w jakiś sposób przedostaną się do Królewskiej Przystani. Chociaż fajnie by było jakby Dickon też przeżył lubię tego aktora z Przygód Merlina i fajnie by było jakby jeszcze jakąś rolę tu odegrał.