serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Gracze

Ballers
2015 - 2019
30m
7,5 10 149
ocen
7,5 10 1 10149
6,7 3
oceny krytyków
Spencer Strasmore to zawodnik futbolu amerykańskiego, którego kariera właśnie dobiegła końca. Niebawem zyskuje nową pracę prowadzącą do wielu zabawnych sytuacji. Zobacz pełny opis
Gracze zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Kryształowa Statuetka
Serial zdobył 2 nagrody Kryształowa Statuetka oraz 14 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Gracze
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2015-04-24T13:31:57 https://fwcdn.pl/webv/60/07/36007/snap1.36007.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/151/701851/gracze___trailer_serialu_hbo.vp9.720p.webm

Akcja serialu "Gracze" toczy się w słonecznym Miami. Spencer jest emerytowanym zawodnikiem futbolu amerykańskiego, który chce spróbować swoich sił jako menedżer innych sportowców. Grono jego najbliższych przyjaciół to: Ricky – zdolny, ale wybuchowy skrzydłowy, który jest w równym stopniu znany z błyskotliwych występów na boisku, jak iAkcja serialu "Gracze" toczy się w słonecznym Miami. Spencer jest emerytowanym zawodnikiem futbolu amerykańskiego, który chce spróbować swoich sił jako menedżer innych sportowców. Grono jego najbliższych przyjaciół to: Ricky – zdolny, ale wybuchowy skrzydłowy, który jest w równym stopniu znany z błyskotliwych występów na boisku, jak i ekscesów poza nim, Charles - emerytowany liniowy, który ma problemy z przystosowaniem się do realiów normalnego, niesportowego życia oraz Vernon - młody, świetnie zapowiadający się zawodnik, który obiecał sobie, że nigdy nie zapomni, skąd pochodzi. Wokół Spencera i jego kumpli kręci się mnóstwo różnych ludzi, co powoduje, że Spencer pakuje się w finansowe tarapaty. Wszyscy bohaterowie na boisku zachowują się jak zawodowcy, ale poza murawą czują się bardzo zagubieni.

dystrybucja
HBO
studio
Closest to the Hole Productions / Film 44 / Leverage Management / więcej
tytuł oryg.
Ballers
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Miami (Floryda, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Na pierwszy rzut oka na trailerach widać Dwayne Johnsona, piękne kobiety, szybkie samochody i uroki życia w Miami. Już sama obecność tego aktora w serialu powinna wzbudzać zainteresowanie, a tymczasem serial pozostaje niezauważony.
Oglądalność w Polsce przypuszczam że stoi na poziomie 10-20 tysięcy odbiorców, co z...

creme de la creme

ocenił(a) serial na 8

Świetny, lekki serial, w sam raz do obejrzenia w kilka zimowych wieczorów. Z niecierpliwością oczekuję premiery 4go sezonu!

Jw

Do poprawy.

Opinie s01e01

ocenił(a) serial na 8

Co myślicie? Moim zdaniem zapowiada się nieźle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones