SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Ballers

2015-2019 30 min.
7,5 8 257
ocen społeczności
7,5 10 1 8257
4 851
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
Spencer Strasmore to zawodnik futbolu amerykańskiego, którego kariera właśnie dobiegła końca. Niebawem zyskuje nową pracę prowadzącą do wielu zabawnych sytuacji.
{"seasons":[5,4,3,2,1]}
47
twórca
gatunek
produkcja
Kryształowa Statuetka Ulubiony aktor w serialu specjalnym w roku 2017 dla Dwayne Johnson Kryształowa Statuetka Ulubiony aktor w specjalnym serialu telewizji kablowej w roku 2016 dla Dwayne Johnson
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Gracze-2015-701851/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/701851","link":"/serial/Gracze-2015-701851/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/701851","link":"/serial/Gracze-2015-701851/episode/ranking"}}
Gracze
Zwiastun nr 1 (polski)
Gracze - Zwiastun Nr 1 (polski) Gracze - Zwiastun Nr 1 (polski)

Akcja serialu "Gracze" toczy się w słonecznym Miami. Spencer jest emerytowanym zawodnikiem futbolu amerykańskiego, który chce spróbować swoich sił jako menedżer innych sportowców. Grono jego najbliższych przyjaciół to: Ricky – zdolny, ale wybuchowy skrzydłowy, który jest w równym stopniu znany z błyskotliwych występów na boisku, jak iAkcja serialu "Gracze" toczy się w słonecznym Miami. Spencer jest emerytowanym zawodnikiem futbolu amerykańskiego, który chce spróbować swoich sił jako menedżer innych sportowców. Grono jego najbliższych przyjaciół to: Ricky – zdolny, ale wybuchowy skrzydłowy, który jest w równym stopniu znany z błyskotliwych występów na boisku, jak i ekscesów poza nim, Charles - emerytowany liniowy, który ma problemy z przystosowaniem się do realiów normalnego, niesportowego życia oraz Vernon - młody, świetnie zapowiadający się zawodnik, który obiecał sobie, że nigdy nie zapomni, skąd pochodzi. Wokół Spencera i jego kumpli kręci się mnóstwo różnych ludzi, co powoduje, że Spencer pakuje się w finansowe tarapaty. Wszyscy bohaterowie na boisku zachowują się jak zawodowcy, ale poza murawą czują się bardzo zagubieni.

dystrybucja
HBO
studio
Closest to the Hole Productions / Film 44 / Leverage Management
kraj
inne tytuły
Untitled Miami Athletes Project (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do serialu kręcono w Miami (Floryda, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.