Serialowe nowości na DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Serialowe+nowo%C5%9Bci+na+DVD-117637
W ofercie Galapagos Films na DVD zadebiutowały najnowsze sezony seriali: "Dolina krzemowa", sezon 2, "Kontra: Ostatnie uderzenie" oraz "Mentalista", sezon 6. Premiera serialu "Gracze", sezon 1 już 10 czerwca!

DOLINA KRZEMOWA, SEZON 2


Kalifornijska Dolina Krzemowa to legendarna część Kalifornii będąca centrum amerykańskiego przemysłu komputerowego. Każdego dnia przybywają tam inżynierowie i specjaliści z pomysłami na nową usługę, serwis czy aplikację z nadzieją, że właśnie w Dolinie zrobią karierę na miarę twórcy Facebooka. Wśród nich jest Richard Hendriks (Thomas Middleditch) – nieśmiały, introwertyczny programista, który marzy o wielkiej karierze. Po godzinach pracuje nad przełomową aplikacją do kompresji danych o nazwie Pied Piper, która może zmienić jego życie...

Drugi sezon serialu, który podbił serca widzów na całym świecie, to jeszcze większa dawka humoru i satyry na środowisko twórców wynalazków technologicznych. Po głośnym debiucie na konferencji TechCrunch Disrupt Richard i jego zespół pracujący nad aplikacją Pied Piper będą musieli zmierzyć się z gniewem i zazdrością internetowego giganta Hooli. Czy uda im się odnieść upragniony sukces?

W wydaniu DVD drugiego sezonu serialu znajdują się również wyjątkowe dodatki specjalne:
•    Sceny usunięte
•    Kulisy kręcenia serialu "Dolina Krzemowa"
•    6 komentarzy audio z udziałem członków obsady i ekipy filmowej

KONTRA: OSTATNIE UDERZENIE


"Kontra" to opowieść o członkach Sekcji 20 – elitarnej jednostki działającej w ramach brytyjskiego wywiadu MI6 walczącej z terrorystami na całym świecie. Głównymi bohaterami serialu są sierżant Michael Stonebridge (Philip Winchester) oraz Amerykanin Damien Scott (Sullivan Stapleton), były żołnierz elitarnej jednostki Delta Force, który dzięki służbie w Sekcji 20 odrodził się na nowo. Michael Stonebridge to trzeźwo myślący, wytrawny żołnierz, który jest strategicznym mózgiem Sekcji 20. Damien Scott z kolei po mistrzowsku włada bronią i z niezrównaną skutecznością podbija damskie serca. Jego zaczepny styl nie przypada do gustu statecznym znajomym, ale Damien zawsze dopina swego.

W czwartym sezonie serialu Stonebridge, Scott i reszta zespołu wyruszają do Bangkoku, aby rozwiązać na pozór rutynową sprawę porwania. Szybko jednak orientują się, że to zaledwie jeden z elementów skomplikowanej terrorystycznej intrygi o światowym zasięgu.

W wydaniu DVD czwartego sezonu serialu znajdują się również wyjątkowe dodatki specjalne:
•    Rekonesans z planu zdjęciowe - zajrzyj za kulisy serialu Kontra: Ostatnie uderzenie
•    Meldunki z procesu produkcji - Sullivan Stapleton i Philip Winchester opowiadają o kręceniu najbardziej ekscytujących i pamiętnych scen akcji z sezonu czwartego

MENTALISTA, SEZON 6


Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem współpracującym z Kalifornijskim Biurem Śledczym mającym siedzibę w Sacramento. I choć nie jest stróżem prawa, wykorzystuje swoje umiejętności jako mentalista, pomagając policji w najtrudniejszych i najbardziej zagadkowych sprawach. W codziennej pracy wspierają go pracownicy Kalifornijskiego Biura Śledczego: Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W szóstym sezonie serialu uzbrojeni w listę podejrzanych potwierdzoną przez samego sprawcę, Patrick Jane i zespół z Kalifornijskiego Biura Śledczego (CBI) są coraz bliżej pojmania nieuchwytnego seryjnego mordercy. Tożsamość człowieka, który zamordował rodzinę Patricka zostaje ujawniona w dramatycznej kulminacyjnej scenie, ale to nie koniec całej historii! Kiedy CBI zostaje zamknięte, Jane, Lisbon i reszta ekipy łączą siły z FBI, aby rozwiązywać kolejne tajemnice...

W wydaniu DVD szóstego sezonu serialu znajdują się również wyjątkowe dodatki specjalne:
•    Rozwiązanie zagadki – twórca serialu Bruno Heller opowiada o postaci Czerwonego Johna
•    Sceny niewykorzystane

GRACZE, SEZON 1


Amerykańscy futboliści są w Stanach gwiazdami budzącymi często większe emocje niż hollywoodzcy aktorzy. Najpopularniejsi z nich, których majątek liczony jest w milionach dolarów, wiodą życie, których wszyscy im zazdroszczą. Jednak kariera futbolisty nie trwa długo, a dla wielu z nich odnalezienie się na sportowej emeryturze okazuje się niezwykle trudne. To właśnie tacy sportowcy są bohaterami serialu HBO "Gracze", w którym główna rolę zagrał Dwayne Johnson. Premiera pierwszego sezonu na DVD już 10 czerwca!

Akcja serialu "Gracze" rozgrywa się w słonecznym Miami. Spencer Strasmore (Dwayne Johnson) jest emerytowanym zawodnikiem futbolu amerykańskiego, który chce spróbować swoich sił jako menedżer innych sportowców. Grono jego najbliższych przyjaciół to: Ricky (John David Washington) – zdolny, ale wybuchowy skrzydłowy, który jest w równym stopniu znany z błyskotliwych występów na boisku, jak i ekscesów poza nim, Charles (Omar Benson Miller) – emerytowany liniowy, który ma problemy z przystosowaniem się do realiów normalnego, niesportowego życia oraz Vernon (Donovan W. Carter) – młody, świetnie zapowiadający się zawodnik, który obiecał sobie, że nigdy nie zapomni, skąd pochodzi.

W wydaniu DVD pierwszego sezonu serialu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
•    "Za kulisami odcinków": o serialu "Gracze" opowiadają producent wykonawczy Evan Reilly, aktorzy Dwayne Johnson i John David Washington oraz inni członkowie obsady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones