Powiem tak nie polecam fanom M&A , gdyż wiele rzeczy zostało pozmienianych, pierwszorzednie na plan rzuca się to, że Eikichi najpierw zatrudnił się jako ogrodnik w szkole i potem odkrył powołanie sensei. O ile nowe wątki, napisane przez scenarzystów na potrzeby dramy idzie przełknąć (wątek dojimy czy nękanie...
Co prawda bardzo dużo pozmieniali, trochę za dużo Onizuka został troche "wykarstrowany" ze swoich symboli dzięki
którym byl Onizuką takim jakiego wszyscy kojarzą z serii anime (zabranie nałogowego palenia, gry na konsoli,
mieszkania w szkole) poza tym większość postaci które znamy z klasy GTO mają wspólne tylko...