Ten serial to czysta rozrywka i bawiłam się bardzo dobrze. Co ciekawe, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie gra Pawła Deląga. Jest naprawdę świetny w tej roli - widać, że ma pomysł na tego bohatera, bo pomimo absurdalnej fabuły wydaje się prawdziwy, osadzony w jakimś swoim emocjonalnym i mentalnym kontekście. Fajny....